Як розвинути сміливість. Як розвинути внутрішню стрижень.

Сміливість - дуже важлива риса характеру. Саме сміливість дозволяє приймати правильні рішення, коли страх штовхає зробити все інакше. Сміливість допомагає дивитися правді в очі, не боятися майбутнього і страшитися змін в житті. Сміливі люди рухають гори, керують державами, велять світом. Розвинути і виховати в собі сміливість цілком реально.
Інструкція
1
Стати чесним і правдивим. Завжди починайте з істини. Сказати правду буває нелегко. Необхідна внутрішня сила і мужність, щоб вийти за межі власних комплексів і умовностей. Якщо ви заперечуєте свою вузькість і обмеженість, ви залишаєтеся боязкуватого, закомплексованим, несміливим.
2
Робіть те, що велить серце. Іноді страх утримує нас від ірраціональних на перших погляд вчинків, ми відкладаємо те, що в душі боїмося зробити. Необхідно негайно зробити крок вперед.
3
Вірте в допомогу вищих сил. Віра здатна творити чудеса, заради віри гинули люди, міста. Що ви готові зробити заради своєї віри? Знання, що вищі сили завжди допомагають нам у важкі хвилини, дозволить виявитися на крок ближче до істини. Проста молитва здатна додати сміливості і вселити впевненість у правильності прийнятого рішення.
4
Будь завжди готовий. Це девіз розвідників. Якщо ви візьмете за правило цей простий девіз, ви станете, а не будете здаватися сміливим.
5
Сприймайте невдачі як позитивний досвід. Осмислите свої розчарування і промахи і розгляньте їх з точки зору виховання в вас сильних сторін. Вживання заходів, незалежно від кінцевого результату, - це набагато більше, ніж банальне бездіяльність.
6
І, нарешті, поступайте сміливо і по совісті. Сміливість - це внутрішній стан, а не результат. З часом ви побачите, що сміливість, як м'язи, зростає тим сильніше, чим більше ви її тренуєте.
Несміливі і нерішучі люди, як правило, пасивні і сором'язливі. Боязкість заважає їм здійснити свої мрії, домогтися успіху в кар'єрі та особистому жізні.Жізнь несмілого людини нудна й сповнена рутини. Але її можна зробити цікавою, якщо стати трохи сміливіше.
Вам знадобиться
  • щоденник
Інструкція
1
Подумайте, що б ви зробили, якби були трохи сміливіше і рішучіше. Які мрії ви б втілили в життя? Запишіть всі свої нереалізовані плани в щоденник. Для кожної справи виберіть дату, коли його можна осуществіть.Перечісліте всі причини, чому ви не можете зробити цього. І напишіть, як можна усунути всі обставини і причини, які заважають реалізувати мрію. Намагайтеся усувати причини поступово, щоб досягти мети.
2
Спробуйте поміняти імідж. Зміна зачіски, одягу, стилю спілкування спричинить зміну вашого світовідчуття. Ви змініться, як особистість. Це на підсвідомому рівні змусить вас стати сміливіше.
3
Подумайте, чому ви найбільше боїтеся. Напевно, ви боїтеся бути осміяним, втратити свою важливість у разі конфузу. Це головна причина стеснітельності.Но адже через день про ваш вчинок вже ніхто не згадає. Людей більше цікавлять їхні власні проблеми. Не думайте про те, що подумають про вас оточуючі.
4
Вчіться бути товариським. Не соромтеся розмовляти з незнайомими людьми, розповідати їм щось. Це дозволить вам стати більш відкритим в плані спілкування і набути впевненості в собі. Поступово це увійде в звичку.
5
Стати ризиковим людиною. Здійсніть вчинок, про який раніше ви і не думали. Наприклад, прокотіться на «американських гірках», зробите стрибок з парашютом.Заводіте нових друзів, відвідуйте нові для вас місця. Кожен день відкривайте для себе щось нове і цікаве. Череда сміливих вчинків захопить вас, і до свого колишнього життя ви не захочете повертатися.
6
Поспостерігайте за сміливими людьми. Подивіться, як вони вирішують свої проблеми, як себе ведуть. Подумайте, а як би вони вирішили ваші проблеми, які методи застосували б при етом.Посмотріте, як сміливі люди розмовляють, виступають. У складній ситуації уявіть, що на вашому місці знаходиться конкретний смілива людина, і дійте, як він.
7
Думайте щоранку про те, чого ви досягли, скільки перешкод вже подолали. Повторюйте собі, що впевненість в собі зростає день від дня. І пам'ятайте, що « сміливість міста бере».
Зверніть увагу
Не проявляйте зайвої і непотрібної хоробрості. Це може послужити погану службу.
Корисна порада
Спробуйте проявити сміливість там, де вас ніхто не знає.