Як їсти курку.

Незважаючи на поширену думку, що птицю їдять руками, правила етикету все ж не сприймають такої поведінки за столом.

Адже, тільки уявіть, якщо ви на діловій вечері, в дорогому костюмі, вам подають курку, невже ви готові зіпсувати свій імідж в очах партнерів, схопивши блюдо руками, забруднилися по зап'ясті жиром? Звичайно ж, ні. Тому й слід їсти курку правильно - згідно з правилами етикету. А такі передбачають наявність вилки і ножа. З допомогою таких вам знадобиться очистити кістку від м'якоті і спокійно і з чистими руками з'їсти м'ясо.

Як їсти курку правильно

Якщо перед вами шматочок курки на кістки, то вам слід зубцями вилки притиснути кістка до тарілки. В цей час акуратно зрізати м'ясо скибочку за скибочкою. Взяти кісточку в руки можна лише тоді, коли ви помітите на столі спеціальну ємність з водою і лимоном. Вона призначена для того, щоб ви могли обполоснути пальці. Якщо такої немає, то краще не бруднити - згадайте, наскільки складно в дійсно витерти руки після курки звичайної серветкою. Взяти в руки м'ясо можна і в тому випадку, якщо край кісточки вже покритий серветкою, щоб ви могли їсти курку руками. Можливо, вам запропонують і вологі серветки замість ємності з водою. Так, якщо немає можливості відразу обполоснути руки або витерти їх вологою серветкою, то доїдати залишився на кістки м'ясо, звичайно ж, не варто - тікати відразу мити руки буде не дуже вихованим кроком.

Якщо подають курячі відбивні

У разі якщо вам належить вжити курячі відбивні, зазвичай питань не виникає. Як правило, процедура проста і загальновідома: У лівій руці ви тримаєте вилку, якою притримуєте м'ясо, поки відрізаєте ножем у правій руці невеликі шматочки - такі, щоб відразу помістити в рот. Відповідно до етикету, різати всю відбивну відразу не слід. Так як протягом усього прийому їжі ви все одно будете з ножем і виделкою, то зможете порційно відрізати шматочки курячого м'яса.