Як зробити джинси варенка. Як зробити варенки джинси.

При що в кінці 80-х дефіциті на тканини та речі було винайдено декілька способів перетворення звичайних джинсів в варені. Ці «народні» способи не втратили актуальності і на сьогоднішній момент, коли мода на варену джинсу повернулася.
Інструкція
1
Щоб самостійно зробити оригінальний наряд, спочатку слід вибрати джинси , які ви перетворите в модні варенки. Увага, якщо ви новачок в цій справі, то спочатку проведіть експеримент на невеликому шматочку тканини або ж на старій речі.
2
На наступному етапі підігрійте воду, але не доводите до кипіння. Потім залийте "Білизну", яку можна придбати в будь-якому магазині побутової хімії. Даний засіб заливається з розрахунку один стакан на відро води або 100 гр, якщо використовується суху речовину. Добре розмішайте розчин, доведіть до кипіння і опустіть підготовлені джинси .
3
Джинси слід підготувати в такий спосіб. Скрутіть їх уздовж штанин, як при вичавлюванні. Це дозволить отримати вертикальні розводи. Для отримання ефекту зірочок, стягніть ділянки тканини грошовими гумками.
4
Час кип'ятіння джинсів визначається індивідуально, експериментальним шляхом і залежить від кольору, який ви бажаєте отримати, а також від якості тканини. Час кип'ятіння варіюється від 15 хвилин до півтори години.
5
Після того як ви вирішите, що бажаний ефект досягнуто, вийміть джинси з розчину і покладіть під холодну воду, звільніть від затискачів і добре прополощіть.
Зверніть увагу
Весь процес знебарвлення проводиться в рукавичках і при відкритій кватирці, бажано навіть користуватися респіратором, так як запах від хлорки може негативно позначитися на самопочутті; Не поспішайте повторювати процес спочатку, якщо ви вважаєте, що колір ще занадто темний. Для правильної оцінки отриманого результату необхідно висушити річ, так як мокра тканина завжди темніше, ніж суха.