Як вилікувати грижу у дитини. чи можна лікує грижу в 1,5 року.

Грижа дуже поширена у дітей з народження до 5 років. За науковими даними, більш, ніж у 5% дітей зустрічається грижа. Співвідношення хлопчиків і дівчаток - 10: 1. Грижу можна видалити хірургічним шляхом або шляхом щоденних масажів, про які й піде мова в цій статті. Ходити до бабок і повитухам марно, адже можна просто запустити заболеваніе.Что таке грижа? «Грижа - це патологічний випинання, яке може виникнути в різних анатомічних областях». Складається грижа з «мішка», грижового вмісту і кільця, з якого «мішок з грижового вмістом випадає».
Інструкція
1
Перше і найголовніше правило, яке ви повинні дотримуватися, щоб вилікувати грижу у дитини, - це постійно викладати малюка на живіт. Перед викладанням зафіксуйте грижу пластиром. Акуратно заправте грижовий мішечок в пупкове кільце, підкладіть скачаний ватяний кулька, зробіть на черевній порожнині невелику вертикальну складку, щоб заховати пупок, і хрест на хрест заклейте лейкопластирем. Знімати пов'язку тільки після купання, а після того, як шкіра малюка висохне, приклеювати нову.
2
Укладаємо малюка на живіт і приступаємо до масажу. Він допоможе вилікувати грижу приблизно за 1,5-2 місяці. Погладжуємо малюкові спину, попу, ноги. Від пяточек до шиї і назад. Ніжно, м'яко, обережно, повторюємо руху п'ять разів.
3
Перевертаємо малюка на спину і згинаємо ноги, притискаючи їх до животика. Повторюємо 6 разів.
4
Тепер переходимо до масажу рук. Малюк лежить на спині, ви берете його руку в свою і погладжуєте від кисті до плеча по зовнішній стороні плеча та передпліччя, назад - по внутрішній. Повторювати 6 разів з кожною рукою.
5
Покладіть малюка на правий бік і з невеликим натиском проведіть двома пальцями біля хребта, починаючи від сідниць і до плечового пояса. Хребет повинен бути в проміжку між пальцями. Малюк випрямить спину - це рефлекс. Так зробити по одному разу на кожному боці.
6
Тепер беремо гомілки дитини. Згинаємо, розгинаємо. Кожну ногу по 6-7 разів.
7
Перевертаємо малюка на спину і згинаємо ноги, притискаючи до животика. Кожну ногу по 6-7 разів.
8
Переходимо до масажу рук. Візьміть ручку малюка в свою і починайте погладжування. Гладимо зовнішню сторону руки від кисті до плеча, назад - проводимо по внутрішній стороні. Повторювати 6 разів на кожній руці.
9
Покладіть дитини на бік. Два пальці трохи розведіть і поставте так, щоб між ними опинився хребет дитини. Проведіть пальцями вздовж хребта від сідниць до плечового пояса, і малюк випрямить спину. Це рефлекс. Зробіть вправу по 1 разу на кожному боці.
Зверніть увагу
Якщо малюк кричить і не хоче робити масаж, відкладіть на інший раз.
Корисна порада
Після кожного масажу цілуйте малюка, гладьте його, обіймайте. Під час масажу розмовляйте з ним, розповідайте віршики і потешки.