Як розрахувати вартість перевезення.

Вантажно перевезення - незамінна послуга, сперечатися не доводиться. Можна без заподіяння шкоди своєму автомобілю доставити все в належне місце і в найкоротші терміни. Фірм, що надають цю послугу, дуже багато, головне - вибрати відповідальну і з професійними вантажниками, які без праці занурять і розвантажать речі, не пошкодивши ні одну з них. Тарифікація у всіх різна, але розрахувати приблизну вартість можна ще до замовлення послуги.
Інструкція
1
Погодинна оплата зазвичай використовується при транспортуванні речей в межах міста. Вартість фіксована, а дізнатися, скільки коштує година, можна, зателефонувавши в обрану фірму. Але й тут є підводні камені: якщо машина потрапить в пробку, вам все одно доведеться оплатити весь простий. Іноді здається, що все це робиться виключно спеціально, але і тут нічого не вдієш. Якщо у вас по передбачуваному маршруту не буває моторошних пробок, то вибирайте цей варіант. Але з розвантаженням речей доведеться поквапитися. Не забудьте засікти час, як тільки машина виїхала, а потім помножте годинник на тариф, так ви отримаєте суму, яку потрібно заплатити.
2
Вартість перевезення розраховується і кілометражем. Зазвичай це використовується для транспортування речей в передмісті, іноді в межах міста. Як і при годинниковою оплаті, є фіксована вартість кілометра. Приблизно порахуйте, скільки кілометрів складе маршрут, і помножте на тариф. В принципі, так дуже зручно перевозити речі або товари, ви не переплатите ні копійки. Щоб знайти підходящу фірму, вивчіть пропозиції в будь-якій газеті вашого міста чи в інтернеті.
3
Кілометраж плюс годину - послуга, яку пропонує більшість фірм, особливо при транспортуванні об'ємних речей або коли їх дуже багато. Весь маршрут оплачується кілометражем, а от час розвантаження по часовому тарифом. Якщо поквапитися і все швиденько розвантажити, грошей ви витратите значно менше. Вам потрібно помножити кілометраж на тариф, плюс додати час розвантаження і вантаження. Вибирайте те, що зручніше вам.