Як зробити самому календар. Як зробити кишеньковий календарик самому.

Часто замислюєшся, який подарунок можна зробити, щоб він був не тільки красивий, але і корисний. Календар , зроблений своїми руками - один з таких подарунків. У ньому можна і врахувати індивідуальність людини, і відзначити важливі для нього дати, і використовуватися подарунок буде по прямому призначенню.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Спеціальна програма для створення календарів;
  • - Фото;
  • - Дати.
Інструкція
1
Якщо ви добре володієте програмами для обробки зображень, то ви можете намалювати сітку календаря самостійно. А якщо календар потрібно зробити швидко, то вам допоможе спеціальна програма для створення календарів. Її можна знайти з пошуку в інтернеті, а потім встановити на комп'ютер. Зазвичай для створення календаря досить навіть демонстраційної версії.
2
В програмі такого роду є передвстановлені шаблони календарів: горизонтальні, вертикальні, у вигляді будиночка або кишенькового календаря. Можна налаштовувати й вибирати їх за своїм бажанням.
3
Після вибору шаблону календаря потрібно зробити оформлення. В якості фону можна вставити будь-яку фотографію на ваш вибір, головне, щоб вона гармоніювала за кольором і стилем з передвстановленою рамкою.
4
В деяких програмах є можливість підсвічувати червоним кольором деякі дні календаря. Отже можна виділити в календарі знаменні для вас дати святковими днями.
5
Залишилося тільки зберегти зроблений календар у форматі jpg і встановити його на робочий стіл або роздрукувати на принтері або на фотопапері в салоні.
Зверніть увагу
При малюванні календаря зверніть увагу на правильну кількість днів у календарі.
Кожному приємно отримувати в подарунок що-небудь унікальне, те, що зроблено спеціально для нього. Особливо такі сюрпризи обожнюють діти. Якщо ви хочете порадувати свого малюка, то можете приготувати спеціально для нього календар в подарунок.
Інструкція
1
Ваша дитина буде в повному захваті, коли отримає його. Навряд чи хтось із його друзів зможе похвалитися календарем, наприклад, із власним зображенням. До того ж, календар допоможе дитині вивчити дні тижня, місяця і орієнтуватися в поняттях «сьогодні», «завтра». Починати роботу над таким календарем треба з складання календарної сітки.
2
Календарна сітка - це таблиця днів на кожен місяць необхідного року. Дістати її не складе великої праці. При бажанні її можна скласти, самостійно накресливши її своїми руками, або можна завантажити її з будь-якого сайту, присвяченого темам фотошопа, дизайну і т.д.
3
Після цього зображення з календарної сіткою слід видозмінити за допомогою відомого всім Photoshop (програма для створення і роботи над зображеннями). Відкривши програму, створіть файл і задайте йому необхідні параметри майбутнього календаря. Робота вимагає певних навичок і вмінь. Але для створення такого подарунка нічого особливого не потрібно.
4
Колонки з місяцями розмістіть під різними кутами, а також зміните колір як заливки, так і самих цифр. На завершення роботи прикрасьте календар фотографією вашого малюка або картинкою його улюблених мультяшних героїв. Помістіть шар із зображенням під шаром місяців. От і все, ваш подарунок готовий, залишилося тільки надрукувати його!
5
Якщо ви не володієте навичками роботи в програмі Photoshop, то спочатку вам слід ознайомитися з основами. В інтернеті розміщено просто колосальна кількість самовчителів і різних допомог, які розкриють вам всі премудрості. Витративши декілька годин свого вільного часу, ви зможете принести щиру радість дитині на довгий час. До речі, вміння працювати з фотошопом нагоді і для створення інших унікальних подарунків: листівок з фотографіями друзів, візиток і т.д.