Як є кокос.

Кокос сьогодні широко використовується як в приготуванні різноманітних страв, так і просто для вживання в сирому вигляді.

Цей горіх, як і інші подібні плоди, досить корисний для людського організму. Зокрема молоко і м'якоть кокоса містять у великій кількості вітамін Е, який є одним з найсильніших антиоксидантів, здатних попередити розвиток багатьох захворювань. Крім того, саме цей вітамін бере участь в регенерації ран, зміцнює судини, несе в цілому благотворний вплив на організм. Відповідно, вживання кокоса в свіжому вигляді - це можливість насититися вітаміном Е в натуральному вигляді. Але спочатку слід зрозуміти, як же вибирати кокоси правильно, адже по їх шкірці складно зрозуміти, свіжі вони. Для цього потрібно взяти горіх в руки і послухати, хлюпається Чи всередині молоко. Якщо його там немає, то такий кокос краще не купувати. Безумовно, горіх повинен бути цілим і не гнілим.Внімательно огляньте і отвори на горісі - в них також не повинно бути ознак гниття. Крім того, бажано, щоб їх колір несуттєво відрізнявся від відтінку шкірки. Отже, ви вибрали кокос і настав час приступати до його розкриттю. Це, мабуть, найскладніший етап в процедурі вживання цього горіха. Є кокос можна елементарно його розбивши, але досвід багатьох каже, що молоко розлетиться так само, як і осколки горіховою шкірки. Поступите правильно - розкрийте найбільше отвір в шкірці і вилийте молоко. Його, звичайно, можна випити, якщо воно буде вам до смаку. До речі, це можна зробити через трубочку. Найкраще при цьому зробити ще один отвір, щоб в горіх відразу надходило повітря.

Як дістатися до м'якоті горіха, що є кокос

Виливши горіховий сік, або молоко, потрібно знайти або місце стику двох половинок шкаралупи, або те слабке місце, яке завжди є в шкірці. Для цього потрібно вдарити приблизно на відстані третини всього горіха від краю з отворами. Бити кокс можна тупим боком ножа або ж молотком. Як правило, горіх розбивається з третього удару. В утворену тріщину вставляється ніж і шкаралупа розсується. Щоб є кокос, необхідно очистити його від жорсткої шкаралупи, але тонка коричнева шкірочка на ньому все-таки залишиться. Далі можете використовувати м'якоть, як вам завгодно - різати, щоб з'їсти, натерти для солодкого блюда і т.д.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fTwmMknj4ck