Як зробити клітку для хом'яка своїми руками. Для хом'яків своїми руками.

Ви завели маленького хом'ячка, але не знаєте де його утримувати. Раніше у багатьох господарів хом'ячки жили в клітинах для папуг або в літрових банках. Так як клітку спеціально для хом'ячка знайти було не можливо. Зараз можна купити в будь-якому зоомагазині, але можна і зробити самому.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, де ви хочете поставити клітку. Її не можна ставити в тих місцях, де курять і на протязі. Потрібно уникати прямих сонячних променів і вологості. Так само не рекомендується розміщення на підлозі, підвіконні, поруч з кондиціонером. Хом'ячки та так в середньому живуть залежно від умов утримання і годівлі від 1,5 - 3,5 років. Так щоб ваш маленький друг прожив якомога довше, дотримуйтесь рекомендацій.
2
Кращим варіантом буде клітку зробити з дерева. Для цього вам буде потрібно багатошарова фанера і дерев'яні дощечки товщиною близько 12-15 мм. Розмір не повинен бути менше 40х50 см, мінімальна висота 50 см. - Чим просторіше, тим зручніше буде хом'яку. Пол для клітини повинен бути пластмасовим. Можна зробити так, що б він висувався. Так вам зручніше буде його убірать.Прутья повинні бути металевими і не тонкими, а відстань між ними не повинно перевищувати 5-10 мм, щоб хом'як не зміг їх перегризти або пролізти між ними. Дверцята потрібно поставити так, щоб вам було зручно ставити їжу, прибирати клітку всередині і просто просовувати руки в клітку. Зверніть увагу, щоб ваш вихованець не зміг її відкрити самостійно. Але на пружинках краще не ставити, оскільки випадково можна прищемити що-небудь хом'яку. А верх можете зробити відкритим або поставте оргскло.
3
Якщо у вас є час і бажання, то можна зробити поверхи всередині клітини. Відстань між поверхами повинно бути не менше 30 см. Дуже важливо, щоб поверхи в клітці були зроблені у вигляді пластикових поличок, а не залізних ґрат. Не забувайте, що крім усього цього в будиночок потрібно буде встановити колесо, поїлку, годівницю і інший інвентар по вашому розсуду.
Корисна порада
У кожному разі клітина набагато краще, ніж банку або коробка. Адже в неї надходить більше кисню, та й прибирати набагато зручніше. Ну і радість вашому хом'яку.