Як розпізнавати маніпуляцію.

Якщо ви попалися на вудку маніпулятора, то станете його рабом на довгий час. При цьому, зробите це добровільно. В цьому немає нічого страшного. Зрештою, всі ми були в ролі маніпулятора і його жертви. Але буває і так, що маніпулятор починає вставляти вам палки в колеса і псувати репутацію. Ось тоді стає необхідним знати, хто і як це робить з вами. Існує кілька ознак для розпізнання маніпуляції.
Інструкція
1
Ви повинні відразу відчути відкрите лицемірство і лестощі на вашу адресу. Явне завищення ваших якостей, ділових можливостей, плітки про сторонніх людей, неприродний сміх, стандартні жарти і постійний переклад будь-яких тем на вашу думку є ознакою облесливого людини. У таких маніпуляторів є вельми стійка захисна реакція на ваш гнів і критику. Схильність людини до погашення емоційних випадів говорить про його скритності, підступність і нещирість.
2
Після того, як маніпулятор завоював довіру, він починає проявляти підвищений інтерес до вашого життєвого досвіду. Дуже погано, коли сторонні люди критикують ваші плани і невдалі справи. Чим більше вони знають подібної інформації, тим більше ймовірність звернення її на їх користь. Так само будьте уважні до людей, які цікавляться сумнівними фактами вашої біографії, сімейним станом і хобі, т.к. це прояв високої обізнаності та ознака хитрого й розважливого людини.
3
Щоб вчасно розпізнати маніпуляцію , обов'язково звертайте уваги на нав'язливих людей. Постійне бажання надати вам послугу, навіть якщо ви в ній не потребуєте, слугує дуже тривожним сигналом. Такі люди намагаються нав'язати не тільки себе і друзів, але і всі свої судження й думки. Якщо ви піддастеся такій людині, то незабаром без його допомоги не зможете приймати не одного важливого і відповідального рішення.