Як продати папір.

Підприємство, що випускає папір , повинно розуміти, що шукати клієнтів тільки в своєму регіоні безглуздо. Паралельно з випуском паперу для потреб локального ринку бажано шукати покупця на стороні - повинен бути використаний аналіз сусідніх регіонів і пошук партнерів, як в них, так і в найближчому зарубіжжі. Але перш за все, необхідно виділити ті сорти паперу, які найбільш затребувані.
Інструкція
1
Насамперед, позначте ті типи паперу, які не вимагають наявності специфічного обладнання. Для цього ви повинні орієнтуватися на попит. Проведіть маркетингове дослідження, яке має виявити основні сорти паперу, які використовуються у вашому регіоні.
2
Після того як ви провели дослідження і налагодили виробництво, приступайте до формування списку потенційних клієнтів. Це можуть бути редакції газет, журналів, компанії, які надають послуги поліграфії, а також друкарні. Почніть зі свого регіону.
3
Паралельно з цим сформуйте запити на співпрацю, використовуйте інтернет для пошуку підприємств вашої цільової групи в прилеглих регіонах. Для того щоб роздобути клієнта, ви можете використовувати такі прийоми, як наростаючі знижки та знижки на великі обсяги товару або на довгостроковий контракт.
4
Співпрацюйте з редакціями промислових журналів і журналів для підприємців. Ви можете працювати з ним за взаєморозрахунки у вигляді оплати частини вартості продукції за рахунок реклами вашого підприємства в їх журналі. Пам'ятайте, що чим ширший ви рекламуєте своє підприємство, тим більше потенційних клієнтів ви можете знайти.
5
Шукайте і знаходьте регіональних представників, які працюють за відсоток від успішної угоди. За цією схемою ви можете виходити практично на будь-який ринок, найголовніше - запитувати більш низьку ціну, ніж конкуренти.