Як є хурму.

Хурма, або Diospyros - «їжа богів» з латинської, - плід, який можна побачити на полицях магазинів лише в зимовий час. У неї досить багато шанувальників, незважаючи на той факт, що зелений плід достатньо терпкий і терпкий. Не кожен зможе отримати від цього ефекту хоч найменше задоволення. Та й смак у цьому випадку у хурми зовсім інший.

Але стиглу, м'яку і соковиту хурму люблять багато. Її можна використовувати в приготуванні різноманітних страв, але можна їсти хурму і сирий. До речі, саме в такому вигляді вона є найкориснішою. Цей плід містить антиоксиданти і вітаміни, білки, кислоти та різноманітні мінерали. Говорити про користь кожного, мабуть, не слід - все знають, що організм людини має потребу у величезній комплексі мікроелементів. Хурма, крім усього іншого, корисна і при розладі ШКТ, бо містить пектин. Корисний плід при серцево-судинних захворюваннях, хворобах щитовидної залози, печінки, зору та ін. Органів.

Як є хурму правильно

Багато хто вважає, що є хурму слід тільки тоді, коли вона досить пружна, але це невірно - вона в цей момент ще зелена. Таку думку склалося тому, що стиглий плід занадто м'який, і більшість людей вважають його перезрілим, а значить, непридатним до вживання. Але це не так. Саме найм'якший плід - найсмачніший. З нього йде речовина, яка є причиною в'язкості. Щоб з'їсти хурму, її потрібно почистити від шкірки. Хоча можна вживати плоди і з такої - вона також м'яка, хоча може зберігати танін - в'язка речовина. В цілому з хурми можна приготувати і дуже смачні страви. Серед таких і фруктовий салат, і сирники, і торти. Але бажаючи з'їсти плід сирим, пам'ятайте, що його категорично не можна вживати одночасно з молоком та охолодженою водою.