Як зробити красиві ніжки.

Кожна жінка мріє мати гарні ніжки . Багато представниць прекрасної статі борються з двома протилежними проблемами: повні або занадто худі ноги. У цьому їм допоможуть вправи на м'язи стегон, сідниць і гомілок. Тренування на підтримку ніг у відмінному стані необхідно проводити не рідше 3 разів на тиждень.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки покладіть на стегна. Встаньте на носочки, з видихом опустіть таз до підлоги, куприк відтягніть назад. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу ще 20-25 разів.
2
Встаньте біля стільця, долоні покладіть на спинку. На вдиху відірвіть праву ногу від підлоги і підніміть її вгору. З видихом опустіть її до підлоги, але не торкайтеся поверхні. Зробіть ще 20 махів правою ногою, потім повторіть вправу на ліву ногу.
3
Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки заведіть за голову. На вдиху підніміть стегна вгору, затримайтеся в цій позі на 1 хвилину. З видихом повністю опустіться на підлогу. Повторіть вправу ще 4 рази.
4
Ляжте на правий бік, однойменну руку розмістіть під головою, ліву руку покладіть перед собою для рівноваги. На вдиху ліву ногу підніміть вгору і зафіксуйте її на вазі на 3 секунди, з видихом опустіть ногу до підлоги, не торкаючись поверхні. Повторіть ще 15 разів. Перекиньтеся на інший бік і зробіть вправу на праву ногу.
5
Ляжте на спину, ноги підніміть вгору під прямим кутом, руки опустіть вздовж тіла. Протягом 3 хвилин робіть вправу «ножиці»: на вдиху розведіть ноги якомога ширше, з видихом схрестіть їх в області стегон.
6
Встаньте навпочіпки, долоні помістіть біля ступень. З видихом підніміть таз вгору, повністю випрямити ноги в колінах. На вдиху прийміть вихідне положення. Повторіть вправу 20 - 25 разів.
7
Встаньте прямо, ступні розмістіть разом, руки покладіть на пояс. З видихом зробіть випад вперед, присядьте якнайнижче. На вдиху прийміть вихідне положення. Повторіть випад іншою ногою. Зробіть по 20 повторень на кожну ногу.