Як розмовляти по агенту.

Що не кажи, а глобальна мережа інтернет настільки глибоко увійшла в наше життя, що вирвати його звідти дуже і дуже складно. Адже там можна все - спілкуватися, листуватися і навіть дзвонити. Програм для цього теж немало. Одна з найбільш популярних - Mail.Ru Агент.
Інструкція
1
Дійсно, дивуватися не варто. Дане відкриття живе вже далеко не перший день. Тим більше що більшість користувачів вже встигли оцінити всі переваги інтернету.
2
Дзвонити можна було через інтернет з тих самих пір, як була розроблена програма Skype. До всього іншого вона не тільки забезпечувала аудіо з'єднання між користувачами, то так само за наявності веб-камери могла передавати і зображення. Але час невблаганно йде вперед, з'являються нові програми, редагуються старі, і навіть така проста і давно всім знайома програмка як Mail.Ru Агент тепер теж здатна на деякі нові функції.
3
Раніше всі користувачі могли спілкуватися лише за допомогою перепису. Потім з'явилися дзвінки, але коштували вони недешево. Після цього з'явилася ще й відео зв'язок.
4
Але слід повернутися до теми. Для безкоштовного та безперешкодного спілкування через Агент знадобиться мікрофон. Можна придбати в будь-якому комп'ютерному магазині адаптований для комп'ютера агрегат для спілкування. В цьому випадку достатньо буде просто вставити мікрофонний джек у відповідний роз'єм комп'ютера (за замовчуванням позначається рожевим кольором), потім натиснути кнопку дзвінка і чекати, поки співрозмовник прийме ваш дзвінок. Після цього можна починати спілкуватися як через мобільний телефон, тільки безкоштовно.
5
Якщо ж адаптованого мікрофона немає, то можна взяти звичайний. Ноё враховуючи той факт, що у простого мікрофона великий джек, буде потрібно купити перехідник з великого на маленький. В іншому випадку мікрофон буде просто неможливо підключити до комп'ютера.