Як їсти мед. з'їсти багато меду.

Навряд чи варто в черговий раз згадувати про те, наскільки унікальний мед. Цей продукт настільки багатий вітамінами та іншими елементами, що визнаний ледь не панацеєю від усіх хвороб, але, на жаль, тільки в якості профілактики. Вплив меду значно, адже в ньому містяться і органічні кислоти, і ферменти, і навіть антибактеріальні речовини.

Застосовують мед в різних лікувальних і косметичних препаратах. Адже цей продукт благотворно впливає не тільки зсередини на організм, але і зовні - на найбільший орган людини - шкіру. Мед допомагає зволожити епідерміс, отшелушить відмерлі клітини і головне - наситити шкіру так, як цього не зробить жоден крем. Але, на жаль, мед є також і одним з найсильніших алергенів. Досить велика кількість людей взагалі не можуть вживати його ні в чистому вигляді, ні в будь-яких стравах. Алергічна реакція на мед, якщо людина до неї схильний, зазвичай проявляється відразу і розвивається стрімко. Тому не рекомендується давати мед дітям до року, у яких, до слова, він може викликати і отруєння. Відповідно, якщо є схильність до такої алергії, не слід наносити мед і на шкіру - через пори він все одно потрапить в організм і викличе ту ж реакцію. Якщо ж протипоказань немає, тобто мед можна регулярно - в якості профілактики від багатьох захворювань.

Як їсти мед правильно, щоб не хворіти

Щодня, згідно з твердженнями лікарів, можна вживати до 150 грамів меду. Звичайно, за один раз ви навряд чи зможете стільки з'їсти, але за кілька прийомів цілком можливо. Але в цілому достатньо і 2-3 чайних ложок в день, щоб наситити організм тими речовинами, які містяться в цьому продукті. Так, найкраще їсти мед з теплим молоком. Дітям теж буде корисно щоденне вживання меду, але їм краще давати його з іншими стравами і в кількості не більше однієї чайної ложки. Наприклад, підійде каша, фруктовий салат. Головне - не перегодувати дитину медом, щоб не викликати алергічної реакції. Адже навіть без такої схильності організм малюка ще не сформувався остаточно і може просто не прийняти велику кількість продукту, насиченого глюкозою в натуральному вигляді. У кожному разі багато меду ви не зможете з'їсти, так як він досить солодкий, тому буде правильно додавати його в воду або чай або щодня вживати невелику кількість продукту.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n3GAITlmi60