Як зробити барбекю своїми руками. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Після робочого тижня в задушливому офісі так здорово зібратися у вихідні з друзями і виїхати на природу. Свіже повітря, водойма, приємна компанія. Що може бути краще? Як добре всім разом, не поспішаючи, поворожити у вогнища над приготуванням гарячого блюда. І таким блюдом цілком може стати ароматне, з димком, барбекю . Слідуючи нехитрим правилам, можна легко і просто нагодувати навіть велику компанію. Згідно з тлумачним словником російської мови Кузнєцова, барбекю - це спекотне, приготоване на решітці, розташованої над вугіллям. Зробити барбекю своїми руками не складно.
Вам знадобиться
  • 1. М'ясо: курка
  • свинина.
  • 2. Кефір.
  • 3. Лук.
  • 4. Спеції для барбекю.
  • 5. Соль.
  • 6. Решітка для барбекю.
  • 7. Ніж.
  • 8. Дрова або готове вугілля.
Інструкція
1
Замаринуйте м'ясо. Для цього м'ясо потрібно нарізати шматками приблизно по 70-100 грамів. Помістіть м'ясо в посуд, де воно буде маринуватися.
2
Наріжте півкільцями цибулю і додайте його до м'яса. Лука потрібно брати багато - так і м'ясо промаринуется краще, і запеченого цибулі вистачить усім бажаючим.
3
Залийте м'ясо і цибулю кефіром так, щоб кефір повністю покрив м'ясо.
4
Додайте в посуд спеції для барбекю . Зараз вибір їх величезний. Можна взяти спеції для шашлику або ваші улюблені приправи. Міняючи приправи, ви кожного разу будете отримувати новий смак. Солити м'ясо на цьому етапі не потрібно! Сіль слід додати приблизно за годину до приготування на вугіллі. Перемішайте м'ясо з цибулею та спеціями.
5
Приготуйте вугілля (вони можуть бути промислового виробництва або залишитися в результаті згоряння дров). Вугілля повинні бути червоними, мов полум'я бути не повинно. Майте під рукою пляшку з чистою водою. У разі появи вогню під гратами з барбекю , ви зможете швидко його погасити.
6
Розкладіть м'ясо і цибулю рівномірно по решітці і помістіть її над вугіллям. Перевертаючи решітку з м'ясом, добийтеся однакового прожарювання шматочків з усіх боків. Готовність перевіряйте, протикаючи м'ясо ножем - якщо протикається легко, тече світлий сік, а не кров, м'ясо відстає від кісточки - барбекю готово.
7
Запрошуйте гостей до столу і насолоджуйтеся барбекю , зробленим своїми руками!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Rc-CkvnwHQ
Зверніть увагу
Перевертайте решітку з м'ясом, як тільки на вугілля з нього починає капати жір.Кусочкі маринованого м'яса не слід розташовувати впритул один до одного. Залишивши відстань між шматками, ви досягнете кращого прожарювання барбекю.
Корисна порада
Маринувати м'ясо краще за 12-20 годин до приготування. Весь цей час посуд з замаринованим м'ясом слід тримати в прохолодному місці (холодильнику). М'ясо зможе промаринуватися, а хвороботворні бактерії розвинутися успеют.Кроме кефіру, м'ясо можна маринувати в мінеральній воді, вині, великій кількості лука зі спеціями і водою.