Як провести атаку.

У комп'ютерній грі «Heroes of Might and Magic» під одним прапором героя можуть ходити армії абсолютно різних рас. Набираючи війська свого героя, кожен гравець повинен враховувати особисті здібності кожної групи монстрів, їх поєднання один з одним, а також з навичками самого героя. З чітким розумінням сили і особливостей армії під одним прапором, грамотно провести атаку набагато простіше і результативніше. Атакувати противника буває необхідно для різних цілей. Тому і тактика ведення бою в різних ситуаціях може помітно відрізнятися.
Вам знадобиться
  • Гра «Heroes of Might and Magic» 3 версії
Інструкція
1
Перед початком атаки перевірте силу і розвиток вашого противника. Для цього правою кнопкою миші клікніть по ворожому монстру або герою. Вам відкриється вікно з інформацією. Уважно ознайомтеся з видом його армії, а також заздалегідь дізнайтеся кількість магічних балів. Розставте свої війська по позиціях таким чином, щоб стрілки розташовувалися з флангів і поряд з ними було самі тихохідні війська.
2
Атакуйте противника, наставивши на нього курсор миші і двічі клацнувши. Якщо право першого ходу на початку бою залишилося за вами, відразу накладіть на ворожі війська гальмуючий закляття. При наявності у вашого героя експертного рівня магії землі використовуйте заклинання «Повільність». В цьому випадку воно належиться на всю армію супротивника і дасть вам істотну перевагу в бою.
3
Якщо ваш герой не володіє експертним рівнем повільності, краще використовувати заклинання сліпоти. Накладіть його на найпотужнішу групу військ противника.
4
Основними своїми силами перечекайте перший хід і дайте можливість монстрам ворога підійти ближче на відстань одного переходу. Однак ваші стрілки повинні бити з місця. Направте їх удар на друге по мощі військо ворога. Не в якому разі не бийте військо, яке перебуває під сліпотою, інакше заклинання тут же спаде.
5
Основною ударною силою своїх монстрів атаку йте групу, що має імунітет до магії вашого героя. Ця група повинна бути знищена якнайшвидше, щоб уникнути великих втрат в ваших військах.
6
Визначте монстрів, що володіють надзвичайно потужним ударом у відповідь на атаку . Такі війська небезпечні в ближньому бою, розстрілюйте їх стрілками на відстані. При виникненні загрози рукопашного бою вашим стріляючим військам прикрийте їх, рядом стоять, тихохідними силами героя.
7
Якщо мета вашої атаки полягає в охороні власної території та відстоюванні міста, не перешкоджайте побіжу противника з поля бою. Це дозволить уникнути великих втрат у вашій армії. Якщо ж стоїть завдання набрати якомога більше досвіду в результаті бою, навпаки, постарайтеся не дати противнику втекти. Для цього вельми ефективно підходить швидке накладення на всі групи його армій заклинання «Сліпоти». Таким чином, герой противника не отримує ходу і не може втекти.
8
Для успішного розгрому ворожих армій і зменшення втрат у власних військах, застосовуйте також заклинання: «Відновлення», «Молитва», «Клон», «Прискорення», «Лікування». Основною успіх атаки в її несподіванки. Не дайте ворогові підготувати сили для відсічі і зібрати підкріплення. Перемога над переважаючими силами значно підніме рівень героя і дасть величезні переваги в подальшій війні.