Як прочитати лист, який вам прийшло. Як прочитати електронний лист.

Електронні листи міцно влаштувалися в житті кожної сучасної людини. Вони потрібні і для особистого листування і для вирішення багатьох корпоративних питань і бізнес - задач. Однак найчастіше користувачі електронної пошти - новачки не знають, яким чином прочитати лист , яке прийшло на їх ящик.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет
Інструкція
1
Зайдіть в електронний ящік.Откройте алрес порталу, на якому розташовується електронний ящик. Введіть відповідні значення в полях «Логін» і «Пароль». У разі якщо користувач їх забув, слід скористатися функцією відновлення пароля.
2
Знайдіть входять пісьма.В вікні в меню буде розташований список листів, потрібно вибрати категорію «Вхідні». Зазвичай даний пункт розташовується найпершим. Для того щоб відкрити вхідні листи потрібно навести на посилання курсор мишки і клікнути лівою кнопкою.
3
Перегляньте вхідні пісьма.Открившійся список буде відображати всі листи, які прийшли з даного електронною адресою. Непрочитані листи, як правило, виділяються жирним шрифтом або позначаються іншим способом, який легко можна розпізнати візуально.
4
Прочитайте нове лист На нове лист необхідно клікнути і його вміст відкриється в окремому поле.Еслі електронне лист не може бути прочитано користувачем , це є наслідком неправильної кодування листи або складного форматування. В цьому випадку можна спробувати змінити посилання кодування WIN/ALT/KOI/MAC/ISO. Якщо це не допомагає і лист і раніше відображає ієрогліфи, то для прочитання подібних електронних листів буде потрібно спеціальні програми - ті, якими користувався відправник листа.
5
Скористайтеся спеціальними подсказкамі.Для підказок у складних непередбачених ситуаціях кожен ресурс, на якому заведений поштову електронну скриньку, має свої форуми і розділи «поради новачкам». Тут можна знайти всі відповіді на питання, що цікавлять користувача запитання. А якщо ситуація є унікальною, можна задати питання з детальним описом проблеми адміністрації порталу або досвідченим користувачам на сайтах, присвячених комп'ютерам, інтернету, електронної пошти.
Корисна порада
Окремі електронні ящики на різних веб - ресурсах можуть відрізнятися інтерфейсом і внутрішньої навігацією або структурою. Однак цілком реально розібратися з кожним поштовим ящиком вже після декількох відправок електронних листів.