Як перевірити швидкодію.

Швидкодія комп'ютера залежить від безлічі факторів. Як від використовуваного в системі устаткування, так і від програмного забезпечення, а також від рівня завантаженості комп'ютера. Для перевірки швидкодії є безліч способів і програм. У статті розглянуті найпростіші з них.
Інструкція
1
Найпростіше перевірити швидкодію комп'ютера за допомогою вбудованих в операційну систему Windows средств.Нажміте комбінацію клавіш CTRL ALT DEL.В віконці виберіть пункт «Диспетчер завдань» Виберіть вкладку « Швидкодія ». У розпочатому вікні представлені параметри використання ресурсів процесора (і файлу підкачки) .Якщо завантаженість процесора близька до 100%, то рекомендується перейти в сусідню (зліва) вкладку "Процеси" і з'ясувати - який процес перевантажує процессор.Чтоби вручну не шукав такий процес, ви можете впорядкувати будь-яку колонку за зростанням або спаданням представлених значень, просто клацнувши мишкою на відповідному заголовку (у нашому випадку «ЦП»).
2
Щоб отримати більш розгорнуту інформацію про швидкодію комп'ютера, знадобиться спеціальний «тестовий» софт. Наприклад, програма Everest.Установіте (або скопіюйте) програму Everest на ваш компьютер.Запустіте программу.В нижній частині лівого «деревоподібного» меню виберіть пункт «Тест» .В меню виберіть той підпункт меню, який найбільше відповідає вашим завданням, наприклад, «Читання з пам'яті» .Потім натисніть кнопку «Оновити» і через кілька секунд ви отримаєте докладну інформацію про швидкодію вашого комп'ютера.
3
Є й інші програми для оцінки швидкодії комп'ютера. Наприклад, DPC Latency Checker.Скачайте програму з сайту www.thesycon.de (Програма безкоштовна і не вимагає установки) .Запустіте программу.В віконці буде наочно відображатися швидкодію комп'ютера. Якщо який-небудь процес або програма почнуть «гальмувати» систему, то у вікні тестової програми з'явиться відповідне попередження.