Як зробити кнопку неактивній.

Іноді при розробці сценарію поведінки веб-серфера на сторінці сайту виникає необхідність позбавити його можливості натиснути ту чи іншу кнопку , розміщену в документі. Дуже часто це використовується при заповненні форм, коли необхідно, щоб якісь поля були заповнені до того моменту, коли користувач натисне кнопку . Нижче описаний HTML-синтаксис деактивації декількох типів кнопок, використовуваних у веб-формах.
Вам знадобиться
  • Базові знання мови HTML
Інструкція
1
Для деактивації більшості елементів сторінок в мові HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») передбачений атрибут disabled. Щоб відобразити неактивну кнопку (button) в будь-якій формі на сторінці, треба використовувати приблизно такий код:

Неактивна кнопка
Вказувати значення disabled атрибуту disabled не обов'язково - для деактивації достатньо одного наявності цього атрибута без жодного значення. Але, згідно специфікації HTML, значення все-таки має бути зазначено і якщо ви перевірите сторінку валідатором, то в разі відсутності значення він видасть вказівку на наявність помилки в коді.
2
Для іншого типу кнопок (submit), за замовчуванням призначених для відправки даних з форми на сервер, треба використовувати точно такий же синтаксис деактивації. Наприклад:

3
І для кнопок, використовуваних для очищення заповнених текстових елементів форми (reset), треба замінити тільки тип елемента, залишивши без змін атрибут деактивації. Зразок:

4
Навіть для кнопки, яка запускає діалогове вікно пошуку і відкриття файлу (file), дійсний цей же HTML-синтаксис: