Як отримати доступ до сайту.

Щоб отримати доступ до сайту і його певних розділів, вам необхідно авторизуватися на ресурсі, або ж зареєструватися на ньому. Реєстрація нового користувача може проходити в кілька етапів і зазвичай не займає багато часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до вмісту закритого ресурсу, вам потрібно пройти процедуру авторизації. Для цього вам буде достатньо скористатися формою для входу зареєстрованих користувачів. У дану форму вводиться логін і пароль, після чого, натискається кнопка «Увійти». При правильному вводі даної інформації, користувач отримує повний, або частковий доступ до сайту (залежно від його ролі на ресурсі). Якщо ж ви не зареєстровані на сайті, до якого вам необхідний доступ , вам потрібно поступити таким чином.
2
Перебуваючи на головній сторінці потрібного вам ресурсу, зверніть увагу на форму авторизації нових користувачів. У ній, або ж біля неї, ви зможете побачити посилання, позначену як «Реєстрація». Клікніть по даному посиланню і зачекайте кілька секунд. Ви будете переадресовані на сторінку реєстрації нового користувача. Дана сторінка міститиме певну кількість полів, які вам потрібно заповнити відповідними даними. Після заповнення всіх запропонованих сайтом форм, натисніть кнопку «Далі» або ж «Зареєструватися».
3
Системою буде автоматично направлено лист на вказану адресу електронної пошти під час реєстрації. В даному листі міститимуться інструкції для подальших дій по реєстрації користувача, або ж текстове посилання, перехід по якій активує ваш профіль. Клікнувши на посилання активації, ви опинитеся на відповідній сторінці сайту. Вас повідомлять про успішну реєстрацію і запропонують зайти на сайт під вашим іменем користувача і паролем.