Як ввести на телефоні код.

Абсолютно кожен мобільний телефон має функцію введення паролів для різних цілей. Користувач може встановити заборону на включення телефону, доступ до його окремих розділах і сім-карті. Для введення пароля на телефоні існує спеціальний розділ.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Незалежно від того, на виконання якої функції телефону ви бажаєте встановити пароль, всі дії подібного роду можна виконати в профільному розділі на пристрої. Щоб потрапити в даний розділ, вам потрібно виконати наступні кроки.
2
Відкрийте основне меню вашого мобільного телефону. Тут ви знайдете значок «Параметри» (також даний значок може носити назву «Налаштування»). Відкрийте даний розділ. Після чого, знайдіть в ньому меню «Безпека». Це меню дозволяє встановлювати паролі на наступні дії: включення телефону, використання сім-карти, доступ до окремих розділів телефону (повідомлення, контакти, виклики, а також мультимедіа). Зазначимо, що не всі телефони передбачають установку пароля на різні розділи, обмежуючись лише встановленням коду на використання сім-карти і включення телефону.
3
Зайдіть в розділ «Безпека», після чого, виберіть потрібний вам пункт для установки пароля. Якщо ви бажаєте обмежити використання сім-карти, вам знадобиться PIN-код (він вказується на пластиковому футлярі для SIM). Якщо ж вам потрібно поставити пароль на включення телефону і його певні розділи, вам потрібно ввести відповідний код (за умовчанням даний код виглядає, як чотири одиниці, або ж чотири нулі).
4
Після того, як ви встановите на стільниковому пароль, для виконання певних функцій телефону вам потрібно буде вводити заданий код. Дана функція актуальна в тій ситуації, коли користувач бажає обмежити доступ інших людей до телефону.