Як побудувати дах своїми руками. Як поставити дах своїми руками в картинках.

Проект будівництва даху розробляється на початковому етапі планування і зробити це повинен професійний архітектор. Дахи бувають різних конструкцій. Для будинку в основному встановлюються мансардні і вальмовиє даху. У них достатньо довгий термін служби і виглядають вони красиво. При зведенні будь-якого виду даху головне полягає в установці надійних брусів, які будуть рівномірно розподіляти навантаження на стіни, правильному встановленні крокв і обрешітки.
Інструкція
1
Починаючи зводити дах , встановіть на верхню частину стін товсті і сухі бруси по всьому периметру будівлі.
2
Установку крокв необхідно зробити відповідно до проекту даху. Від якості матеріалу, з якого виготовлені крокви і обрешетування, залежить довговічність даху, тому встановлюючи дерев'яні крокви, покрийте їх захисним шаром, що оберігає деревину від руйнування.
3
До крокв прикріпіть надійні укосіни, які будуть підтримуючим елементом.
4
Після установки крокв і укосин зробіть обрешітку крокв, яка зв'яже їх в загальну конструкцію і обрешітку покрівлі.
5
Для закріплення всіх конструкцій використовуйте спеціальні кріплення. Можна скористатися болтами і скобами.
6
Після проведення всіх робіт по установці крокв, укосин і обрешітки дах покривають покрівельним матеріалом.
7
Установка даху - дуже відповідальний етап в будівництві, тому якщо ви не впевнені, що всі роботи справите відповідним чином, то запросіть в помічники професіоналів.
8
Завершальним етапом після установки покрівлі є ізоляція несучих конструкцій. Для ізоляції використовуйте шар пароізоляційних матеріалів і тільки поверх нього закріплюйте теплоізоляцію. Утеплення покрівлі дозволяє поліпшити мікроклімат в будинку і продовжує термін служби несучих конструкцій в кілька разів без проведення капітального ремонту.
Зверніть увагу
Як поставити дах. Від того, наскільки добре зроблений дах, залежить і те, скільки простоїть зруб і як довго він збереже свій первозданний вигляд. А у високих будинків дах повинен бути більш плоскою, щоб і так велике будівля не здавалося громіздким. Залежно від геометричної форми і матеріалу покрівлі розрізняють декілька типів дахів.
Корисна порада
В описі пропонується пристрій двосхилим даху, як найбільш поширеного варіанту даху в нашій країні і в більшості країн світу через простоту її пристрою і надійності перекриття. Ознайомившись з принципом пристрою кроквяної системи двосхилим даху, Ви зможете своїми руками зібрати будь-яку дах для свого будинку або господарської споруди.