Як записати гру на комп'ютер.

Бажаючи встановити гру на комп'ютер, ви можете зробити це в будь-який зручний для себе час. Інсталяційний процес гри не зажадає від вас будь-яких унікальних знань, а ваша участь в загальній установці, в свою чергу, буде мінімальним. ?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інсталяційний диск з грою.
Інструкція
1
Підготовка до встановлення. Трохи забігаючи вперед, відзначимо, що інсталятор автоматично створює папку з грою при її встановленні за замовчуванням. Однак для користувача не завжди може бути зручний той шлях установки, який визначає система. Для того, щоб правильно розподілити місце на диску і зосередити всі файли гри в одному каталозі, вам потрібно виконати наступні дії.
2
Відкрийте найбільший за обсягом розділ жорсткого диска і створіть в ньому нову папку «Ігри» (якщо вона не була вами створена раніше). Відкрийте створений розділ і створіть в ньому каталог для встановлюваної ігри, назвавши його її назвою. Після цього ви можете перейти до інсталяції гри.
3
Вставте у привід комп'ютер а диск із записаною грою і дочекайтеся моменту його впізнання системою. Як тільки система инициализирует вставлений диск, буде запущено діалогове вікно, що дозволяє виконати установку гри на ваш комп'ютер. Якщо в даному вікні ви побачите можливість інсталяції додаткових додатків, спочатку встановіть їх, після чого, натисніть кнопку «Встановити гру ». Як правило, додаткові додатки призначаються для коректної роботи установлюваної гри.
4
Ви переключіться на наступну сторінку. Тут ви зможете задати потрібний шлях установки. Для цього натисніть кнопку огляд (або іконку папки) і знайдіть раніше створену вами папку з назвою гри. Вибравши потрібний каталог, натисніть «ОК» і клікніть по кнопці «Далі». Прийміть всі умови угоди, після чого встановіть гру на ваш ПК. Таким чином, у вас вийде записати гру на комп'ютер.