Як зібрати клавіатуру.

Якщо вам потрібно зібрати клавіатуру комп'ютера, вам слід знати певні моменти, перш ніж ви приступите до її збору. В цілому ж зборка комп'ютерної клавіатури досить просте захід, на виконання якого не потрібно особливо багато часу.
Вам знадобиться
  • Клавіатура.
Інструкція
1
Щоб упорядкувати ваші дії, розглянемо ситуацію з самого початку, а саме, з розбирання клавіатури. В першу чергу, перед тим як приступити до розбору пристрою, відключіть його від системного блоку. Тільки після цього ви можете перейти до наступного кроку.
2
Переверніть клавіатуру і відкрутіть всі видимі гвинтики. Якщо пристрій не розділяється після того, як всі гвинтики були викручені, поступите таким чином. На оборотній стороні клавіатури ви побачите гумки, які запобігають ковзанню пристрою по столу. Ймовірно, що під ними приховані додаткові гвинтики. Відклейте дані гумки, після чого, відкрутіть залишилися гвинти. Тепер клавіатура безперешкодно розділиться. Збірка частин пристрою відбувається шляхом зворотного закручування гвинтиків.
3
Якщо вам необхідно зняти з клавіатури клавіші, то її розбір в такому випадку буде неактуальним. Робиться це в такий спосіб.
4
Перед тим як ви приступите до зняття клавіш з клавіатури, візьміть листок паперу і Перемалюйте на нього все кнопки в тому порядку, в якому вони розташовуються на пристрої. Якщо малювати не особливо хочеться, щоб уникнути плутанини при подальшій установці клавіш, викладайте їх при знятті в порядку їх розташування на клавіатурі. Однак будьте уважні: який пробіг кіт чи випадкове рух руки може порушити правильну послідовність кнопок.
5
Щоб зняти клавіші з клавіатури, вам потрібно поступити таким чином. Охопите що знімається кнопку з лівого і правого боку, після чого, тягніть її вгору рухом «з боку в бік». Так потрібно проробити з кожною кнопкою, за винятком пробілу. При знятті пробілу захоплення клавіші повинен здійснюватися з верхньої та нижньої сторони кнопки. Для зворотного кріплення кнопок просто встановіть їх на потрібне місце, після чого притисніть до клавіатури.