Як відновити пароль по смс.

Втративши пароль від якого-небудь сервісу в інтернеті, ви можете його відновити, скориставшись спеціальною формою, розміщеною на одній зі сторінок сайту. Зазвичай на відновлення пароля йде від декількох секунд до пари хвилин.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, стільниковий телефон, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Все частіше в інтернеті з'являються ресурси, де користувачеві необхідно вказувати номер свого стільникового телефону. Подібні дані необхідні, в першу чергу, для того щоб користувач в будь-який момент зміг відновити свій пароль в разі його втрати. Поговоримо про те, як відновити пароль по смс.
2
Якщо ви тільки реєструєтеся на якомусь сервісі, в поле «Номер телефону» необхідно ввести ваш телефонний номер, навіть якщо дане поле є необов'язковим до заповнення. Надалі воно може знадобитися вам при відновленні доступу до облікового запису. Якщо ж ви вже зареєстровані на ресурсі, і в вашому профілі вказаний ваш номер телефону, для відновлення забутого пароля вам потрібно виконати наступні дії.
3
Відкрийте головну сторінку сайту, після чого, перейдіть по текстовому посиланню «Відновлення пароля», або ж «Згадати пароль ». На наступній сторінці вам потрібно ввести ім'я користувача. Увага! Тут ви побачите порожню форму «Вислати пароль по смс». Якщо ви не поставите навпроти неї галочку, то код доступу буде відправлений на адресу електронної пошти, за якої закріплений ваш аккаунт.
4
Поставте галочку напроти пункту «Вислати пароль по смс», після чого, натисніть кнопку «Продовжити», або ж «Вислати новий пароль ». Протягом однієї хвилини на ваш стільниковий телефон прийде текстове повідомлення, в якому буде вказано новий код доступу до облікового запису.
5
Після того, як ви авторізуетесь на ресурсі з новим паролем, зайдіть в особистий кабінет користувача і змініть запропонований пароль (присланий в повідомленні) на свій варіант.