Як їсти горіхи.

Смак горіхів відомий всім. Хтось віддає перевагу арахіс, хтось - волоські, комусь по серцю фісташки, а для когось немає різниці, і він із задоволенням їсть будь-які. Однак далеко не всі знають, як їсти горіхи правильно.

Чому так корисно їсти горіхи Горіхи є джерелом цінних речовин. Вони сповнені вітамінами. Провітаміну, різними рідкісними мікроелементами і речовинами, що підвищують імунітет людини. Крім того, до їх складу входять ефірні масла, протеїни і корисні жири. Дуже багаті вони залізом. Все це робить їх дуже корисними і в той же час - дуже шкідливими. Напевно, ні для якого іншого елемента їжі не буде так важлива міра у вжитку.

Що потрібно знати, щоб їсти горіхи правильно

Якщо горіхи є правильно і в невеликих кількостях, вони приносять велику користь: є прекрасним засобом для профілактики інфаркту, покращують мозковий кровообіг, відмінно захищають судини. Завдяки невеликому вмісту вуглеводів їх можна включати в раціон діабетіков.Любие горіхи погано поєднуються з іншими видами їжі. Краще їсти їх окремо або, при бажанні, вживати разом з овочами і зеленню. В останньому випадку кількість горіхів слід зменшити. Вони погано засвоюються, тому не слід перевищувати рекомендовані норми: більше ніж 100 грам горіхів організм за один раз засвоїти не в змозі. Є найкраще на сніданок або, в крайньому випадку, за обідом. Ще одним мінусом горіхів є їх підвищена алергенність.

Як вибрати горіхи, щоб він принесли користь

Підходити до вибору горіхів варто уважно. Обов'язково перевірте шкаралупу: вона повинна бути цілою, без наскрізних пошкоджень і тріщин. При струшуванні горіх не повинен деренчати і не повинен бути занадто легким (інакше велика ймовірність виявити висохлу або пошкоджену серцевину). Від покупки горіхів з найменшими ознаками цвілі варто рішуче відмовитися, оскільки подібний продукт здатний принести серйозний, а часом і непоправної шкоди здоров'ю. Якщо при відкритті шкаралупи виділяється щось, схоже на пил, горіх також необхідно викинути.