Як зшити чохли для сидінь. Як зшити чохли на авто ваз.

Нові автомобільні чохли коштують дуже дорого. Однак це не просто прикраса машини, але і дуже корисна і зручна в експлуатації річ. Завдяки красивим чохлам інтер'єр салону машини стає затишніше, крім того, їх можна періодично прати. Але щоб сильно на них не витрачатися, спробуйте зшити чохли для сидінь самі.
Вам знадобиться
  • Тканина для чохлів, поролон, липучки, швейні приналежності
Інструкція
1
Виберіть тканину для майбутніх чохлів. Це може бути велюр або гобелен, штучна або натуральна шкіра, плюш або штучне хутро
2
Зніміть викрійку із сидіння. Для цього необхідно взяти газету чи плівку, прикласти її до сидіння і приколоти булавками. Обведіть олівцем або маркером вашу викрійку і виріжте її. Обов'язково перевірте викрійку на симетрію.
3
Накладіть викрійку на сидіння і ще раз перевірте правильність получившегося лекала.
4
Покладіть лекало на тканину і обведіть його крейдою або маркером, обов'язково зробіть припуски на шви. Ще зробіть додатково викрійку з поролону.
5
Сшейте обидві викрійки виворіт до вивороту, при цьому не забудьте залишити невелику дірочку так, щоб через неї можна було вставити поролон. А ось підголовник і підлокітник шийте вже без поролону і так же залиште невелику дірочку для шнура. Потім натягніть їх і зашейте.
6
Після того як чохли готові, натягніть їх на сидіння і акуратно зашейте. Звичайно ж, можна скористатися застібкою для зручності зняття чохлів. В цьому випадку ідеально підійде липучка - вона не тільки проста в застосуванні, але і легко пришивається. При бажанні можна виготовити ще комплект чохлів для зміни іміджу вашої машини.
З часом обшивка автомобільного салону починає втрачати свій первинний вигляд. Відбувається це через безперервної експлуатації. Автомобільні чохли допоможуть вам зберегти салон вашої машини в ідеальному стані. Виготовлення таких аксесуарів може коштувати недешево, тому доцільно самостійно зайнятися крою та виготовленням.
Вам знадобиться
  • - матеріал;
  • - калька;
  • - креслярські приналежності;
  • - маркери;
  • - швейна машинка;
  • - нитки.
Інструкція
1
Зніміть мірки з передніх сидінь і заднього дивана автомобіля. Виготовте креслення або ескіз, на якому детально відобразите всі особливості рельєфу і вкажіть розміри кожного виступу.
2
Якщо у вас є старі чохли, викрійку можна зробити по ним. Відвідайте форум, присвячений вашої моделі авто. Там ви зможете знайти корисні поради по пошиву чохлів.
3
Перевірте кілька разів правильність зробленого креслення. Чим менше помилок ви зробите, тим більше заощадите матеріалу.
4
Виберіть матеріал, з якого будуть виготовлені ваші чохли. Він повинен бути не тільки красивим, але і практичним. Якщо вибрати світлий матеріал, то він буде занадто швидко бруднитися. Найкраще для виготовлення використовувати автомобільну шкіру або велюр. Такі матеріали відмінно витримую багаторазову дію зовнішніх чинників.
5
На тильну сторону матеріалу нанесіть розмітку. Перевірте її правильність і обведіть червоним маркером або олівцем ті лінії, за якими потрібно буде робити надрізи.
6
Виріжте заготовку. Зробіть першу примірку. Якщо вад немає, то зшийте матеріал наметочним швом. Після цього необхідно прошити заготовку фінальним швом на машинці.
7
Все краю чохлів потрібно підшити, загнув один-два сантиметри матеріалу. На тильній стороні можна розташувати кишеньки для будь-яких речей.
8
Окремо зробіть чохли для підголівників. Вони повинні збігатися по дизайну з основними чохлами. Із залишків матеріалу виготовте подушечки, які можна буде покласти на задній диван автомобіля.