Як прошити телефон samsung.

Якщо у вас з'явилися проблеми з мобільним телефоном , наприклад, перестала працювати java машина або ви забули які або коди до нього, то можливо буде потрібно його перепрошивка, тобто оновлення його програмної начинки. Для прошивки телефонів Samsung можна використовувати безліч різних програм, однією з них є програма SGH Flasher/Dumper.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно зробити Dump телефону, тобто зберегти на зовнішньому носії весь вміст телефону, у разі невдалої прошивки, телефон можна буде повернути у вихідне состояніе.1. Запустіть програму SGH Flasher/Dumper. Виберіть «віртуальний» СОМ-порт. Вимкніть телефон і підключіть його через USB-порт до комп'ютера, з'являться кнопки программи.2. У стовпці «NOR Dumping» шажміте кнопку «Dump full flash (16mb) to bin ...» і вкажіть місце для збереження Dump, через 20-25 хвилин процес буде окончен.3. Натисніть кнопку «Disconnect» і від'єднайте телефон.
2
Скачайте прошивку з інтернету, зазвичай вона складається з трьох файлів з розширеннями «.bin», «.tfs» і «.cfg» .Запустіте програму SGH Flasher/Dumper і підключіть телефон. У стовпці «NOR Flashing:» натисніть кнопку «Flash BIN file» і вкажіть файл прошивки «.bin», процес копіювання файла займає близько 15-20 хвилин. Натисніть кнопку «Disconnect», від'єднайте телефон від комп'ютера і включите його.
3
Знову вимкніть телефон і підключіть його до комп'ютера, в стовпці «Flash full TFS» виберіть файл «.tfs» прошивки і чекайте його копіювання. Натисніть кнопку «Disconnect», від'єднайте телефон від комп'ютера і включите його. На цьому прошивка телефону завершена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8whpNQHNClA
Прошивка телефону передбачає оновлення програмного обеспечивания, відповідального за функціонування стільникового. Для того щоб прошити Самсунг D880, достатньо виконати кілька простих кроків.
Інструкція
1
В першу чергу, синхронізуйте телефон з комп'ютером. Все необхідне - драйвера, програмне забезпечення, а також дата-кабель ви зможете знайти в комплектації телефону . У разі якщо дані компоненти відсутні, буде потрібно знайти їх самостійно. Купіть або замовте дата-кабель в магазині стільникового техніки. Наявність драйверів в комплекті з дата-кабелем необов'язково. Достатньо, щоб у вас на руках опинився usb-провід зі штекером, відповідним до вашого телефону.
2
Зайдіть на сайт www.samsung.com і скачайте програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. Встановіть програму, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. Для коректної синхронізації необхідно здійснення дій саме в цій послідовності. В іншому випадку комп'ютер може не розпізнати новий пристрій з першого разу, що значно ускладнить поставлену задачу.
3
Скачайте микропрограмму, а також програмне забезпечення для оновлення прошивки телефону . Ви можете знайти їх на численних фан-сайтах сумісного, таких як samsung-fun.ru, samsungpro, ru, а також firmware.sgh.ru. Крім потрібних вам файлів, ви також можете знайти безліч інструкцій і файлів, корисних для персоналізації вашого телефону , а також контенту, адаптованого під вашу модель телефону .
4
Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. Переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" ваш мобільний, після чого приступайте до оновлення мікропрограми. Перед початком процесу переконайтеся в тому, що батарея заряджена повністю, і не відключайте телефон до завершення операції. Майте на увазі, що апарат може включатися і вимикатися кілька разів, але остаточно прошивка завершиться тільки з появою відповідного повідомлення в програмі. Не використовуйте телефон для дзвінків, смс, а також за іншим призначенням до появи цього повідомлення.