Як побудувати аеросани.

Транспортним засобом дуже зручним в експлуатації, особливо на засніжених непрохідних зимових дорогах, є аеросани . Зробити їх самостійно не так легко, тому має сенс розглянути докладніше просту модель аеросаней.
Інструкція
1
При виготовленні аеросаней почніть роботу з виготовлення корпусу. Виготовте його повністю дерев'яним з основним елементом, що складається з ялинової дошки (220 * 22 * 4,5 см).
2
Задні стійки виготовте розміром 10 * 4 * 5 см. Підкоси і поперечини - зробіть з березових брусків розміром 105 * 2,5 * 4 см. Кріплення для задніх стійок до корпусу виготовте шиповим і підсильте його листовий сталлю. Також підсильте сталлю і площадки кріплення двигуна.
3
Використовуючи відрізки металевих труб, підсильте місця шарнірів, там де з'єднуються вісь рульового колеса, рульова тяга і поворотна балка.
4
Вітровий щит виріжте з тонкої фанери, до основи його прикріпіть 3-ма болтами М8. Спереду на щит встановіть звичайну мотоциклетну фару, а позаду - акумулятор.
5
При виготовленні двигуна скомбінуйте циліндр від ІЖ-56 і пускової двигун від трактора ПД-10 М (або аналог). Поршень від ПД-10 М подгоните під циліндр. З'єднайте штатний трос управління з так званої педаллю газу за допомогою шовкової нитки. Так у вас буде здійснюватися управління дросельною заслінкою.
6
Сам двигун переробіть на зворотне обертання, змонтуйте пусковий шнур (довжина приблизно 2 м) на маховик - таким чином буде проводитися запуск двигуна. Повітряний гвинт виготовте з деревини берези розміром від 1 м і прикріпіть до маховика двигуна 4-мя болтами М10, використовуючи дерев'яну прокладку, також посилену листовий сталлю.
7
Лижі аеросаней також виготовте з деревини берези, облицювавши їх оцинкованим залізом, після чого закріпіть їх шарнірно за допомогою сталевого прута і двох втулок.
8
Пам'ятайте, що обертається гвинт аеросаней - небезпечна штука, тому для виключення отримання травми зробіть огорожу, наприклад, у формі тонкої решітки за його кола. Гальмо виготовте скребковий, важіль, нижню частину якого постачите невеликої лопаткою. Додайте своєму агрегату естетичний вигляд, пофарбувавши і залакованими корпус.