Як прилаштувати кухню.

Необхідність прибудови до будинку кухні виникає набагато частіше, ніж думають багато хто. При цьому маючи навіть невеликий досвід у будівництві таку прибудову цілком можна виробити і самостійно. Однак і тут набір якихось теоретичних знань не завадить.
Інструкція
1
Для початку - план.Не варто зводити кухню у вигляді прибудови до будинку навмання, чи не склавши попередньо найточніший план. При цьому необхідно порівнювати розміри майбутньої кухні з розмірами будинку, враховувати подальше кріплення стиків, а також дахи. Крім того, не забудьте вказати те, які комунікації будуть у вашій кухні-прибудові, і як ви їх плануєте проводити.
2
Основа основ - фундамент.Самим головним правилом, яке вам варто запам'ятати назавжди при зведенні прибудови - її фундамент повинен бути аналогічний фундаменту будинку. При цьому нагадаємо, що особливо важливих для стійкості всієї конструкції є тип фундаменту, який визначається в залежності від типу грунту.
3
Криша.Гідроізоляція при зведенні прибудови неймовірно важлива. У зв'язку з цим, особливу увагу ми закликаємо вас приділити сполученню даху прибудови і вдома. При цьому ухил даху прибудови краще зробити більшим, ніж ухил даху будинку, адже так на ній взимку не буде накопичуватися дощ і буде швидше стікатиме дощова вода.
Зверніть увагу
Не забудьте, що для деяких видів прибудов вам необхідно буде отримати спеціальний дозвіл.
Корисна порада
1. Не впевнені, що впораєтеся самі - звертайтеся відразу до профессіоналам.2. Ознайомтеся з технологією каркасного будівництва. Можливо, вашу прибудову зводити стоїть саме так.