Як зробити зображення чорно-білим в фотошопі. Як зробити красиву чорно-білу фотографію в фотошопі.

Далеко не завжди кольорова фотографія красивіше і цікавіше чорно-білою. Часом саме монохромні кольори дозволяють передати настрій, створюють потрібний антураж. До того ж трапляється, що кольорова фотографія і хороша всім, але якась занадто яскрава деталь відволікає від головного об'єкту зйомки. Щоб знімок не викидати, переведіть його в чорно-білі кольори. І він не тільки буде врятований, а й, можливо, стане набагато привабливіше і виразніше.
Вам знадобиться
  • Фотошоп, фотографія.
Інструкція
1
Програма Adobe Photoshop надає кілька способів зробити зображення чорно-білим. Перед початком роботи створіть копію шару «Фон» незалежно від того, який спосіб ви виберете. Виберіть у верхньому меню пункт « зображення - корекція - чорно-біле». Перед вами з'явиться вікно, що дозволяє відрегулювати яскравість різних тонів. Це найзручніший і якісний спосіб отримати чорно-біле зображення , оскільки ви самі можете редагувати яскравість кольорів і робити їх такими, які вам потрібні. Наприклад, ви можете зробити так, щоб обличчя здавалося світлим або навпаки засмаглим. Небо може стати темним і похмурим, а можемо побут і світлим.
2
Другий спосіб - використання мікшування каналів. Мікшування - змішування. Ви можете підсилити або послабити вплив того чи іншого каналу на загальну картину. «Зображення - корекція - мікшування каналів» - ось необхідний нам шлях. У самому низу вікна, що з'явилося поставте галочку у помітки «монохромний». Зображення стане чорно-білим і, переміщаючи повзунки різних каналів, ви можете отримати бажаний результат.
3
Третій і найпростіший спосіб - знебарвлення. Виберіть пункт меню «Зображення - корекція - знебарвити» або просто натисніть клавіші Shift + Ctrl + U. Шар втратить всю інформацію про кольори, роблячи зображення чорно-білим. Мінус цього способу в тому, що ви ніяк не зможете вплинути на вигляд фотографії та редагувати яскравість тонів неможливо.