Як є гриби.

Гриб - продукт смачний і корисний. Його вживає в їжу велику кількість людей. Він використовується як делікатес і як доповнення до основних страв. Але щоб його вживання пішло про запас, потрібно їсти гриби правильно. Причому під цим «правильно» розуміється відразу багато речей: правильно зібрати, правильно підготувати і приготувати, і, нарешті, правильно з'їсти.

Як вибирати і зберігати гриби Гриби відрізняються невеликим вмістом калорій і водночас наявністю певної кількості цінних речовин, використовуваних у фармацевтиці для приготування лікарських засобів. Тому якщо правильно їсти гриби, можна не тільки потішити свій шлунок, але і підправити здоровье.Вибірая гриби, слід перевірити цілісність їх капелюшки, відсутність червоточин. При покупці важливо простежити, щоб вона не була вологою. Це говорить про те, що гриб несвіжий. Зберігати гриби слід завжди в холодильнику, але ні в якому разі не в целофанових пакетах. Можна використовувати для цих цілей морозилку, тоді потрібно їх спочатку прожарити в маслі на сковороді. І тримати в морозильній камері щонайбільше місяць.

Як приготувати гриб, щоб не було неприємностей

Гриби не відносяться до легкої їжі, тому правильно, якщо вони виступають не в ролі основного блюда, а як закуска, делікатес. Є їх можна тільки після якісної обробки, що видаляє з них компоненти, шкідливі для здоров'я людини. Якщо гриб передбачається смажити, то перед цим його слід відварити у великій кількості води протягом не менше 15 хвилин. Після засолювання гриби можна подавати на стіл не раніше, ніж через місяць-півтора.

Кому можна їсти гриби, а кому не можна

Через те, що гриби погано засвоюються, їх не варто вживати в їжу людям з проблемами шлунка (гастритом, ентеритом, виразкою), печінки і нирок. У хворих на подагру вони здатні викликати загострення болезні.Протівопоказано вживання грибів вагітним та дітям до 12 років, оскільки в останніх відсутні ферменти, необхідні для переваріванія.Даже якщо у вас зі здоров'ям все гаразд, не варто за один раз з'їдати більше 200 грам страв, приготованих зі свіжих грибів. Для солоних і сушених - максимум 100 і 20 грам відповідно. Якщо ви прагнете отримати від грибів користь для здоров'я, пам'ятайте, що зберігають свої лікувальні властивості вони тільки при двох способах обробки: засоленні в бочках в свіжому вигляді і сушці.