Як прошивати мобільний телефон.

Якщо ви бажаєте змінити прошивку вашого стільникового телефону , то можете зробити це на власному комп'ютері. Все, що вам може знадобитися - USB-шнур для підключення телефону до ПК, а також доступ в інтернет для скачування необхідного програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, комп'ютер, інтернет, usb-шнур
Інструкція
1
В першу чергу, вам необхідно дізнатися, яка версія прошивки встановлена на вашому телефоні. Для цього наберіть на ньому наступну комбінацію цифр: * # 06 # (для пристроїв Nokia - * # 0000 #). На дисплеї з'явиться інформація з наступним змістом: IMEI - ідентифікатор вашого телефону , дата виготовлення пристрою, а також номер прошивки (SW), дата її створення та інші характеристики.
2
Скачайте з інтернету останню версію прошивки для вашої моделі стільникового телефону . Зробити це можна за допомогою пошукових сервісів, ввівши запит: «скачати прошивку на" ваша модель телефону "». Після того, як необхідне програмне забезпечення буде завантажено на ваш комп'ютер, можна перейти до подальших дій.
3
За допомогою все тих же пошукових сервісів скачайте і встановіть на свій комп'ютер спеціальну програму, яка сьогодні відома, як «прошівальщік». Подібні додатки найкраще скачувати з офіційного сайту розробника вашого телефону .
4
Після того, як «прошивальщик» буде встановлений на комп'ютер, підключіть за допомогою USB-кабелю стільниковий телефон до ПК. Далі вам необхідно запустити встановлену програму за допомогою її ярлика.
5
Підключений телефон буде автоматично визначено програмою. Тепер вам потрібно знайти на комп'ютері викачане раніше ПО через інтерфейс «прошівальщіка». Здійснивши пошук прошивки, почніть її установку на телефон, натиснувши відповідну кнопку в програмі.
6
Пристрій буде відформатовано, після чого на нього буде встановлено нове програмне забезпечення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fPNHg3-Maas
На сьогоднішній день можна самостійно і безкоштовно оновити прошивку в телефонах практично всіх виробників. Телефон можна прошити як в звичайному режимі, так і в «мертвому». Процес прошивки не займає багато часу, але вимагає уваги й акуратності. Досить під'єднати апарат до комп'ютера і запустити програму по установці прошивки. Далі - точно слідувати інструкціям.
Вам знадобиться
  • Для прошивки телефону в домашніх умовах вам знадобиться: сам апарат, USB-кабель для апарату, стаціонарний комп'ютер, а найголовніше трохи терпіння. Також необхідно, щоб на комп'ютері були встановлені: програма для прошивки телефону і безпосередньо сама прошивка.
Інструкція
1
В даний час ринок мобільних телефонів дуже різноманітний. Найпоширеніші бренди це: Nokia, Samsung, Sony Ericsson. Модельний ряд цих виробників досить широкий. Для оновлення прошивки телефонів вам потрібна програма, для кожного виробника вона своя. Апарати Nokia можна прошити за допомогою програм Phoenix або JAF. Для кожної моделі телефонів Samsung існує своя програма, але можна використовувати універсальну програму Toolbox, яка дозволяє прошивати різні моделі Samsung. Прошити апарати виробника Sony Ericsson можна за допомогою наступних програм: Far Manager, XS ++, SETool2Lite.
2
При установці прошивки на апарат будь-якого виробника, необхідно дотримуватися кількох правил. Безпосередньо перед установкою прошивки зарядите ваш телефон не менше ніж на 50%, оптимально, щоб акумулятор був заряджений повністю. Щоб уникнути втрати даних з вашого телефону, зробіть копії потрібної вам інформації. На ваш стаціонарний комп'ютер встановіть необхідний софт для прошивки вашого апарату. Встановіть драйвери для прошивки, для кожного виробника і кожної моделі вони індивідуальні. Після установки програми і драйверів для прошивки, обов'язково перезавантажте комп'ютер. Підключайте кабель до відключення комп'ютера, а потім включайте комп'ютер. Підключіть телефон до комп'ютера. Запустіть програму по установці прошивки і залежно від того, в якому режимі ви прошиває, точно дотримуйтесь інструкцій по установці. При точному виконанні інструкцій успіх гарантований. Після оновлення прошивки встановіть стандартні настойки на вашому апараті.
3
Інструкції, як прошити телефон будь-якого виробника, необхідні програми, драйвери і версії прошивок можна без зусиль знайти, і скачати в інтернеті.
Зверніть увагу
В процесі установки прошивки, програма вам задасть питання про версії. Запам'ятайте, не можна знижувати версію прошивки, оскільки це викличе «смерть» вашого апарату. Уважно перевірте, щоб цифри в назвах файлів відповідали, або були вищі, ніж у встановленій на вашому апараті прошивці. Якщо все гаразд, то продовжуйте оновлення прошивки. Якщо цифри нижче, одразу припиніть установку.
Корисна порада
Якщо ваш телефон на гарантії, то не намагайтеся зробити його самі, а віднесіть до спеціалізованого сервісного центру. Це, безумовно, займе більше часу. Але, в СЦ це робитиме фахівець, а вдома ви це робите на свій страх і ризик.