Як включити мікрофон на навушниках. підключити мікрофон до телефону.

Підключивши навушники з мікрофоном до комп'ютера, вам необхідно виконати настроювання обладнання. Налаштування обладнання, в свою чергу, неможлива без встановлених драйверів для звукової карти. Виходячи з цього, підключення пристрою до комп'ютера може обернутися для користувача досить клопіткою процедурою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, навушники, оснащені мікрофоном.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлено програмне забезпечення для звукової карти. Якщо драйвера не встановлені, виконайте їх інсталяцію, вставивши в привід завантажувальний диск з необхідним ПЗ (диск повинен поставлятися в комплекті з комп'ютером/звуковою картою). Виконайте установку драйверів в папку за замовчуванням і перезавантажте систему. Після перезавантаження комп'ютера ви побачите значок агента звукової карти, який буде розташований в треї. Тепер можна приступити до підключення навушників і включенню мікрофона на них.
2
Якщо ви звернете увагу на кінець дроти пристрою, ви побачите його розщеплений на дві частини хвіст, оснащений рожевим і салатовим штекером. Рожевий штекер - вихід для мікрофона, відповідно салатовий штекер - вхід для навушників.
3
Вставте салатовий штекер у відповідне за кольором гніздо, розташоване на задній панелі комп'ютера. На робочому столі спливе вікно диспетчера звукової карти, де вам потрібно позначити підключений пристрій в якості навушників. Застосуйте параметри і перевірте, чи здійснюється відтворення звуку. Після можна перейти до підключення мікрофона.
4
Вставте рожевий штекер в гніздо, яке буде відповідати його кольором (дане гніздо також розташовано на задній панелі вашого ПК). Диспетчер звукової карти знову викличе на робочий стіл діалогове вікно. В даному вікні вам потрібно визначити підключений пристрій як мікрофона.
5
При підключенні бездротових навушників з мікрофоном подібні маніпуляції виконувати необов'язково.