Як зробити двері, що відкриваються вгору.

Зробити двері, що відкриваються догори, самостійно зможе тільки справжній умілець, однак тепер це не потрібно, оскільки набагато простіше купити готову двері і просто змонтувати її в потрібне місце. Найчастіше двері з механізмом відкривання наверх використовуються в гаражі або підсобних приміщеннях, там, де потрібно максимально заощадити простір, до того ж аналогічну двері меншого розміру можна монтувати навіть в будинку.
Інструкція
1
Головна умова - наявність достатнього простору в приміщенні, щоб встановити всі направляючі і пружини, які розташовуються у верхній частині дверного отвору. В основі конструкції двері лежать горизонтальні секції. З'єднайте їх між собою петлями таким чином, щоб дверне полотно володіло відносної пластичністю.
2
По краях конструкції розташуйте кронштейни, прикріплені до роликів, які в свою чергу можуть рухатися по напрямних, прикріпленим до стелі приміщення.
3
Прикріпіть до барабана торсіонні пружини і троси. Механізм приводиться в рух за їх допомогою. Можна використовувати пульт.
4
Щоб зробити двері по справжньому водонепроникною, додатково ізолюйте її по периметру пластиковими або гумовими прокладками.
5
Монтаж двері полягає в тому, щоб чітко дотримуючись інструкції, зібрати конструкцію і закріпити її в приміщенні, при цьому важливо пам'ятати, що всі частини повинні бути добре з'єднані і щільно закріплені.
6
Раму двері встановіть абсолютно рівно, використовуючи рівень.
7
Закріпіть кронштейни і ролики і тільки потім укладіть секції.
8
Коли саме полотно буде зібрано, встановіть і закріпіть горизонтальні напрямні, після чого змонтуйте торсионную пружину і перевірте горизонтальність вала.
9
Особливу увагу приділіть налаштування пружини, затягнувши її до необхідного положення, перевірте рівновагу і відрегулюйте балансування двері . Незважаючи на те, що монтаж вимагає уваги і ретельності, справа ця не особливо трудомістке, та 2 особи без певних навичок зможуть встановити двері за день.