Як зробити дизайн-проект квартири самому. дизайн квартири самій.

Багато людей, які обмежені в коштах, бажаючі заощадити або просто спробувати свої сили в дизайні , вирішують зробити дизайн- проект квартири самостійно. Насправді особливих складнощів в цьому немає. Головне, що тут варто знати, - це основи даного творчого процесу.
Інструкція
1
Головне - ідея.Первое і головне в самостійному дизайн- проект е квартири - це ідея. В цьому плані ви можете бути й досить оригінальні, і дуже скромні. Загалом, можливих варіантів тут багато. Однак для новачків все ж буде ідеально «розгортати» всю свою фантазію в певному стилістичному напрямку, в якому вже давно визначені канони і кордони. Так ви точно не потрапите в халепу.
2
Точність - ось що важно.После того як ви чітко продумали ідею дизайн- проект а квартири , а також ознайомилися з усіма тонкощами обраної стилістики, варто переходити до практичному проект ірованія. Однак перед цим дуже важливо точно знати все габарити своєї квартири . Ідеально, якщо ви знайдете план житла. Ще краще, якщо власноруч перевірити ще раз всі його дані за допомогою рулетки.
3
ПО - без нього не обойтісь.Практіческое проект ірованія пройде значно легше і швидше, якщо для нього ви будете використовувати спеціальні нескладні програми. До таких можна зарахувати 3D Floor і Arcon. За допомогою даних програм зробити всю робочу документацію і намалювати ескізи буде просто. Далі вам необхідно буде ескізи перенести в креслення в обраній програмі. Це можна зробити і самому (після ознайомлення з докладною інструкцією) або довірити цю частину фахівцям.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що в інтер'єрі дуже важливі аксесуари. Не варто оцінювати підсумковий результат без них.
Корисна порада
1. Якщо ви не обмежені в засобах, дозвольте все ж фахівцям втілити вашу дизайнерську ідею в проект.2. При самостійному плануванні не забувайте перевіряти і перевіряти ще все габарити - це дуже важливо.
Проект квартири - це втілення вашого бачення майбутнього житла. Як правило, проекти створюються ще на етапі будівництва, що дозволяє врахувати найменші нюанси і дизайнерські побажання, але для ремонту проекти не менш важливі.
Вам знадобиться
  • Копіювальна папір, олівці, вимірювальна стрічка, при необхідності фарби.
Інструкція
1
Почніть роботу з загального креслення або схеми квартири з заданими розмірами, а потім приступайте до додавання художнього оформлення.
2
Обов'язково накресліть на проекті схему розташування меблів вкажіть її колір, креслення можна зробити за допомогою трафарету. З трафаретами ви можете створити багато творчих проектів і зображень, таких як різні квіткові орнаменти, анімалістичні, алфавіти, смуги, геометричні фігури, і т.д. Використовуйте щітки як вид розписування за трафаретом.
3
Необхідно вибрати стиль оформлення кімнат, типи і кольору меблів. У готовому проекті варто враховувати, що такі кольори як білий, кремовий, блакитний краще підійдуть для меблів в кухні або спальні, а насичені кольори будуть доречні у вітальні або залі.
4
Ви можете створити свій власний намальований дизайн меблів і намалювати частини меблів. Наприклад, намалюйте цілу частину меблів в одному кольорі, а потім намалюйте кордону в порівнюючому кольорі. Після цього використовуйте в цілому різний колір фарби, щоб намалювати спіралі або точки.
5
Інша ідея створення проекту меблів полягає в тому, щоб тільки намалювати ескіз меблів в різних зразках, таких як кільця або точки або смуги.
6
Обов'язково нанесіть в проект квартири розміри, параметри і межі різних об'єктів, у тому числі меблів, стін, дверей і вікон. Якщо проект квартири створюється у вигляді спрощеної схеми, то слід внизу вказати розшифровку всіх умовних позначень, зображених у проекті