Як стягнути стіну.

В процесі ремонту одним з процесів підготовки поверхні під монтаж якогось декоративного покриття є її вирівнювання. Значення має лише яке саме покриття ви будете використовувати. Якщо це будуть шпалери, то вирівнювати можна і гіпсокартоном, але якщо ви збираєтеся забарвлювати стіну або класти плитку, то тут вже не обійтися без стяжки - вирівнювання стін штукатурними сумішами.
Інструкція
1
До початку укладання стяжки ретельно огляньте і простукаєте поверхню стін - перевірити необхідно на предмет нерівностей і можливих тріщин. При виявленні тріщин краще відбити починаючу обсипатися штукатурку. Ретельно заґрунтуйте поверхню стіни в'яжучими матеріалами, для того щоб забезпечити кращу в'язку зі стяжкою.
2
Стіна може мати нерівномірні бугри або западини, перепади можу досягати декількох сантиметрів. Тому щоб уникнути неправильного вирівнювання поверхні на очей, попередньо встановіть маячки. В верхній кут приміщення вбийте цвях, підвісьте до нього на нитки грузик (повинен дещо не досягати рівня підлоги). В нижньому куті стіни навпроти нитки по схилу вбийте другий цвях. Повторіть дану операцію в кожному куті кімнати.
3
Натягніть між цвяхами нитки таким чином, щоб вийшла нитка хрест-навхрест.
4
Створіть маячкових лінію за допомогою рівною палки, встановленої між двома цвяхами на кожній стороні стін, потім шпателем заповніть порожній простір між палицею і стіною.
5
Після висихання перевірте за допомогою рівня. Раніше загрунтовану поверхню вирівняйте шпаклівкою (рекомендуємо використовувати готові цементні і гіпсові суміші).
6
Шпаклівку покладіть в неглибокий лоток і за допомогою шпателя наносите на поверхню стіни. Для того щоб в процесі роботи шпаклівка несвоєчасно НЕ засихала, накрийте її частина вологою ганчіркою. Кожен мазок шпаклівки розрівнюйте до максимально тонкого шару. Кожен новий шар обов'язково просушуйте, шліфуйте шкіркою і грунтуйте.