Як будувати з профілю.

Сучасні технології використання будівельного профілю дозволяють скоротити терміни будівництва будівель та їх вартість у порівнянні з цегляною спорудою практично в 2 рази. Більш того, дані будівельні матеріали екологічно безпечні, не піддаються деформації і не змінюють своїх властивостей з часом. Йдеться про споруду приміщень з легкого сталевого профілю (ЛСТК), який знижує загальну вагу будинку і робить загальну конструкцію значно міцніше.
Інструкція
1
Для планування будівлі приміщення з ЛСТК, в першу чергу, підготуйте намальований на папері проект із зазначенням точних розмірів. Пропрацюйте свій ескіз в будь-якому архітектурному бюро і лише після розробки проектно-кошторисної та конструкторської документації замовте виготовлення всіх необхідних комплектуючих для зборки каркаса будівлі свого проекту.
2
Після доставки готового до збірки каркаса послідовно і поелементно проведіть монтаж конструкції в відповідності зі складальним кресленням. Для складання каркаса використовуйте шуруповерт.
3
Якщо ви будуєте будинки, то (як і зазвичай) починайте з фундаменту, далі зводите каркас. Монтаж каркаса полягає в збірці кожної панелі і скріплення їх між собою. Зібрані каркасні панелі встановіть на фундамент і закріпіть до нього за допомогою анкерів.
4
Порожнечі всередині стін збірного будинку заповніть легкими утеплювачами, стіни обшийте спеціальними вологостійкими плитами. Фінішну обробку стін виконуйте з матюкала на власний розсуд. Через 2-3 дня збірка буде закінчена. Можете заселятися.
5
За допомогою легкого сталевого профілю ви можете побудувати все: як двох-трьох поверховий особняк, так і звичайну теплицю або паркан. Періодичність дій точно така ж і вам потрібно буде лише зібрати «конструктор» з раніше підготовленого матеріалу.