Як їсти яблука. Як естт яблуко з етикету.

Яблука ... такий улюблений і добре знайомий фрукт. Він настільки звичний, що здається, його можна їсти завжди і скрізь, і нічого крім користі від цього не буде. Однак це не зовсім так.

Правильно їсти яблука потрібно вміти. Причому це стосується не тільки того, з чим і де це зробити, але і того, як це зробити.

Як правильно їсти яблука (з точки зору користі)

Яблука - продукт надзвичайно корисний, в них багато поживних речовин і вітамінів. Однак людям, які страждають порушеннями травлення, вони можуть принести серйозну шкоду. Тому за наявності подібних захворювань обов'язково слід проконсультуватися з лікарем з приводу того, чи можна вживати яблука в їжу. І якщо так - то в якому вигляді і кількості. Велику роль при наявності хвороби має і сорт яблук. Приміром, для страждаючих гастритом корисні будуть тільки сорти, що володіють кисло-солодким вкусом.Для тих, у кого зі здоров'ям все гаразд, велику користь принесе вживання яблук в свіжому вигляді. Можна їсти і сушені плоди, оскільки кількість вітамінів в них зберігається. При будь-якому іншому способі обробки втрачається значна частина корисних речовин, що містяться в них. Також слід враховувати, що зелені яблука містять більше вітаміну С. А, значить, більш корисні.

Як правильно їсти яблука (з точки зору етикету)

Дуже часто цей фрукт присутні на столі під час офіційних урочистостей, і якщо не знати, як їх правильно їсти яблука з етикету, можна опинитися у вкрай незручному становищі. Насправді нічого складного немає. Слід акуратно взяти плід з тарілки, перекласти його в ліву руку і зрізати тонким шаром шкірку, в напрямку від плодоніжки. Всі дії проводяться над тарілкою. Далі зрізана шкірка відсувається на край тарілки, а очищене яблуко поміщається на її середину. За допомогою вилки і ножа, воно ділиться навпіл. Одна половинка тимчасово відсувається, а друга знову ділиться. Потім видаляється серцевина, поміщається на шкірку, а за допомогою вилки з'їдається одна з четвертинок. Після того як з'їдається друга четвертинка, процес повторюється над залишилася половиною.