Як встановити пластикові підвіконня.

Будь підвіконня служить не тільки як елемент декору (декоративної полички під квіти, наприклад), але і є важливим і практичним аксесуаром будь-якого житлового приміщення, що задає як напрям повітря, так і перешкоджаючи стоку конденсату з вікон на внутрішні стіни і підлога приміщення.
Інструкція
1
Установку пластикового підвіконня почніть з виміру розмірів підвіконного простору під установку підвіконня.
2
Далі, наріжте пластикове підвіконня необхідних розмірів (можна розпиляти звичайною пилкою по дереву). Після нарізки підвіконня закрийте його торці декоративними заглушками.
3
Заглушки підберіть по довжині з урахуванням способу кріплення і місця установки. Перед монтажем підвіконня попередньо підготуйте цементну площадку, застосувавши гідроізоляцію.
4
Вмонтуйте підвіконня за допомогою саморізів або гвинтів на металевих опорах або за допомогою клею або будівельного розчину. Використання будівельного розчину може бути досить ефективно, так як паз в нижній частині підвіконня забезпечує міцне схоплювання пластика з бетонною поверхнею.
5
Встановлюючи підвіконня над батареєю опалення, щоб уникнути надмірного нагріву і ризику оплавлення або загоряння, обов'язково залишайте між батареєю і поверхнею підвіконня проміжок не менше 10 см.
6
По завершенні монтажу зніміть захисну плівку, а стики підвіконня з поверхнею вікна і косяками промажьте силіконовим герметиком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3vGJX-3Imu8