Як встановити опалення в квартирі.

Останнім часом відмова від центрального опалення стає поступово нормою і не тільки в приватних будинки, а й в квартирах багатоповерхівок. Встановивши індивідуальне опалення , ви отримуєте повну незалежність від найчастіше нестабільно працюючого (внаслідок часто проводяться аварійних робіт) центрального опалення, особливо в зимовий період, коли необхідність в обігріві житла найбільш висока.
Інструкція
1
Перед початком установки локального автономного опалення у себе в квартирі узгодьте демонтажно-монтажні роботи та отримайте дозвіл на їх проведення у місцевого ЖКГ.
2
Після отримання дозволу від ЖКГ переконавшись у закінченні опалювального сезону і проведенні профілактичних робіт, приступайте до демонтажних робіт з видалення старих труб, починаючи від самого стояка і старих радіаторів.
3
Далі займіться установкою котла, з якого вже почнете розводку нової системи опалення. Визначте кількість знову встановлюваних радіаторів і точки їх установки, а також вирішите, наскільки складною буде нова система опалення, збираєтеся ви робити, наприклад, теплі підлоги. Установка радіатора не становить труднощі. Переконайтеся лише в наявності у вас перфоратора і необхідної фурнітури, зазвичай йде в комплекті з радіатором.
4
Якщо ви все ж вирішили встановити теплі підлоги, зробіть демонтаж підлогового покриття, закладіть теплі підлоги і залийте їх шаром стяжки.
5
Обов'язково попередньо прорахуйте, скільки метрів труби та інших матеріалів буде необхідно для монтажу всієї системи опалення, попередньо намалюйте схему опалення на аркуші паперу із зазначенням всіх замірів. Для зручності монтажу і пайки використовуйте пластикові труби, так як вони більш довговічні, надійні і їх легко паяти самостійно. Для цього необхідно лише мати спеціальний паяльник.
6
Відповідно до плану, намальованим на папері, починайте розводити систему опалення. В місцях кутових переходів відрізуйте ділянки траси і знову кріпите їх один до одного за допомогою перехідних муфт.
7
Повністю проклавши опалення , підключіть до нього раніше придбаний котел (газовий або електричний), батареї (краще чавунні чи сталеві) і теплі підлоги. Ще раз візуально перевірте всі стики на герметичність. Проведіть тестовий запуск котла і повністю всієї системи опалення.