Як враховувати меблі. обтічні кухні.

Вибір меблів для різних кімнат - це не така проста задача, як думають багато хто. Справа вся в тому, що до меблів для кожної окремо взятої кімнати пред'являються особливі вимоги. Ці вимоги обов'язково повинні бути дотримані при виборі меблів.
Інструкція
1
Меблі для кухонь: В меблів для кухонь дуже важлива ергономічність. Справа в тому, що жінки проводять на кухні величезну кількість часу, а якщо ваша кухня буде незручною, витрачений на приготування їжі час буде пов'язане з постійним незручністю. Крім того, багато хто не замислюються про це, але краще якщо ваша кухонна меблі буде простою. Відсутність дрібних деталей і вигадливих об'ємних орнаментів значно полегшить вам подальший догляд за нею.
2
Меблі для ванних: Меблі для ванних кімнат увійшла в моду зовсім недавно, але жодна стильна квартира без неї сьогодні не може обійтися. Між тим, до меблів саме для цієї кімнати пред'являються особливі вимоги. Так меблі для ванної обов'язково повинна бути якісною і вологостійкої. Крім того, варто подбати і про її екологічності, адже в ванні часто буває спекотно, що може викликати виділення шкідливих парів з неякісної меблів. Пам'ятайте це.
3
Меблі для дитячих: До меблів для дитячих кімнат пред'являються дві найголовніших вимоги. В першу чергу, така меблі повинна бути екологічною. Діти більш сприйнятливі до впливу шкідливих речовин, тому екологічність меблів для дитячих дуже важлива. Крім того, дитяча меблі повинна також бути і безпечною. Обтічні форми, відсутність кутів - все це дуже важливо.
Корисна порада
Меблі для віталень, прихожих і спалень підібрати простіше, при цьому основний упор варто робити на якість виробів; При підборі меблів для однокімнатної квартири виберіть всі предмети для всіх кімнат в єдиній стилістиці; Пам'ятайте, що зазвичай більш ефектно в квартирі виглядають меблеві гарнітури, ніж окремо підібрані предмети.