Як почистити годинник.

Якщо ви носите годинник кожен день, то в кінцевому підсумку на них скупчуються шкірний жир, духи і лосьйони. Якщо періодично не проводити очистку годин, це може викликати корозію корпуса і потемніння скла. Тому озброїмося необхідними знаннями і приступимо.
Інструкція
1
Для початку протріть скло, а також корпус годин злегка намоченою ганчірочкою або серветкою (дійте дуже обережно).
2
Якщо вам потрібно очистити ремінець, то зніміть його. Металеві ремінці ви можете замочити на ніч в будь-яких фірмових розчинах миючих засобів (приблизно 3 краплі кошти на стакан води), також можна промити їх тканиною, змоченою в нашатирному спирті. Шкіряні ремені легко очистити за допомогою мила для шкіри, але їх все одно доведеться періодично міняти.
3
Щоб отримати сяючі годинник без особливих зусиль, помістіть ремінець (металевий) в нейлоновий пакет і опустіть в пральну машину, він вийде звідти чистим.
4
Для того, щоб вам не доводилося знімати ремінець для очистки, кілька разів на тиждень протирайте його (як всередині, так і зовні) сухою тканиною. Запам'ятайте, що волога завдасть шкоди механізму годин, тому під час очистки намагайтеся якомога менше використовувати всяких рідин. Водонепроникні годинник також сприйнятливі до вологи: у них псується з часом прокладка, яка забезпечує захист від вологості.
Корисна порада
Чистку і ремонт «нутрощів» годин краще залиште годинникарю.