Як кріпити рулонні штори. Як кріпити штори до стіни.

Рулонні штори - це справжня дизайнерська знахідка, що поєднує в собі неперевершену функціональність і декоративні властивості. Вони можуть прикрасити практично будь-який інтер'єр, оскільки розміщуватися можуть на вікнах будь-якого типу, в тому числі і похилих мансардних вікнах. Ми розповімо, як встановити рулонні штори самостійно.
Інструкція
1
Основна відмінність рулонних штор від штор іншого типу полягає в тому, що полотно штор при згортанні прибирається в рулон, який в свою чергу в деяких моделях може знаходитися в спеціальному коробі, розташованому нагорі. Короб також можна декорувати в тон, наприклад, стінам. Рулонні штори можна кріпити в стіну, в стелю, в отвір вікна і на раму вікна, в стулку. Для установки штори знадобиться дриль, дюбелі і шурупи, викрутка, лінійка, рівень, вимірювальна рулетка.
2
Попередньо вирішите, як саме буде розташовуватися штора: всередині віконного прорізу, поза його або на стулках вікна.
3
Далі зніміть розміри. У першому випадку ширина штори дорівнюють ширині віконного прорізу мінус по 2 см з кожного боку. Висота штори повинна бути не менше висоти віконного отвору мінус 2 см.Во другому випадку ширина рулонної штори дорівнює ширині віконного прорізу плюс по 5 см з кожного сторони.В третьому випадку ширина штори дорівнює ширині скла плюс по 1,5 см з кожного боку.
4
Врахуйте, що рулонна штора повинна розташовуватися таким чином, щоб не заважати руху віконної ручки. Якщо ж вікно знаходиться на одному рівні зі стіною, то ширина штори дорівнює ширині вікна плюс по 10 см з кожного боку, так приміщення буде краще затемнено. Висота штори в другому, третьому і четвертому випадках повинна бути не менше висоти вікна плюс 10 см.
5
Далі почніть установку алюмінієвої трубки, на яку намотується полотно штори . Для цього відміряйте однакову відстань від кожного краю вікна і відзначте положення першого кріплення. Потім просвердлите стіну, вставте в неї дюбель, який відповідає матеріалу стіни і пригвинтите кріплення шурупами.
6
За допомогою рівня і лінійки відзначте розташування другого кріплення і затягніть, тим же чином. Помістіть додаткове кріплення на відстані 10 см від регулюючого шнура, оскільки саме в цьому місці механізм рулонної штори відчуває найбільше навантаження. Після цього закріпіть штору на кріпленнях.
Зверніть увагу
Обов'язково враховуйте тип приміщення, де буде розміщатися рулонна штора, щоб зробити догляд за шторою легким, а використання - простим.