Як зробити гарний альбом.

Всі ми зберігаємо безліч цифрових і традиційних фотографій, які мало хто оформляє в стильні альбоми або хоча б якось сортує. Але подумайте, яким приємним проведенням часу буде розглядання з любов'ю зробленого фотоальбому, де зібрані найкращі моменти вашого життя. І не менш приємним заняттям є сам процес створення такого альбому.
Інструкція
1
Надруковані фотографії можна оформити в стилі скрапбукінгу - ця техніка стає все більш популярною в Росії. Скрапбукінгом називається створення фотоальбомів з використанням найрізноманітніших деталей. Крім фотографій можна використовувати різні пам'ятні речі: газетні вирізки про членів сім'ї, відбитки долоньок малюка, перший малюнок, сторіночка зі шкільної прописи і т.д. Зараз у продажу існує безліч шаблонів для скрапбуков, заготовок самих різних форм, різних видів кріплень (кільця, стрічки, пружинки). Можна виготовити заготовку і самостійно, вирізавши її з щільного картону у вигляді різних силуетів. В скрапбуков кожна сторінка представляє собою закінчену думку, при цьому зазвичай основний сенс несе одна фотографія, а на іншому просторі сторінки розташовуються коментарі і декоративні деталі.
2
Існує і так званий «цифровий скрапбукінг», при якому автор використовує для оформлення і прикраси фотографій різні комп'ютерні додатки (універсальні графічні редактори або спеціалізоване програмне забезпечення) призначене для обробки фотографій і обрамлення рамками різного вигляду і форми, наприклад Scrapbook MAX !, Wondershare Scrapbook Studio, PhotoMix, ScrapbookFlair, ArcSoft Scrapbook Creator Memories Edition і «Майстер Колажів».
3
Крім того, цифрові фотографії можна оформити в гарні фотокниги і фотоброшюри. Таку послугу надаються, наприклад, на сайтах www.netprint.ru або www.printbook.ru. Для створення фотокниги необхідно зареєструватися на сайті, скачати пропоновану програму, створити в цій програмі свій макет альбому і відіслати готовий макет для його видання. Термін виготовлення такої фотокниги - 2 робочих дня.
4
При створенні макета фотокниги ви можете самі вибирати стиль оформлення і декоративні деталі (новорічний стиль, ретро, шкільний, весільний, подорожі та багато інших). Кількість фотографій на кожній сторінці, їх розмір, рамки, повороти і різні ефекти автор альбому також вибирає сам. Програма достатня проста у використанні і не вимагає спеціальних знань.
5
Великим плюсом таких фотокниг і брошур є те, що вони займають зовсім небагато місця (на відміну від звичайних альбомів і особливо, скрапбуков), при цьому кожен фотоальбом в вигляді книги може вміщати в себе майже необмежену кількість фотографій за рахунок довільного вибору розміру знімків і їх обрізки.