Як є мідії.

Мідії поступово перестають бути делікатесом. Сьогодні їх можна зустріти на полицях будь-яких супермаркетів і рибних магазинів, та й ціна цілком доступна.

Однак, незважаючи на те, що вид мідій сьогодні знайомий практично всім, багато хто так їх ніколи й не пробували. А більша частина з тих, хто пробував, не має уявлення про те, як правильно їсти мідії. І все б нічого, але вони стають все більш поширеними і ніхто не застрахований від ситуації, в якій в барі чи ресторані (або на скромному сімейному обіді) з ними доведеться зіткнутися «обличчям до обличчя». І, як у будь-якої іншої їжі, для мідій існують свої правила подачі до столу і вживання в їжу.

Як правильно їсти мідії, або Керівництво до дії

На столі мідії можуть бути представлені в різноманітних формах: сушені, копчені, мариновані, в складі супів і салатів, вже очищені або в закритих раковинах. Найчастіше зустрічаються варіанти, коли мідії пропонуються нанизаними на шпажки. Це найпростіший випадок, при якому не потрібно ніяких особливих дій: мідії попросту відправляються туди, куди треба - у рот.Сложнее, якщо пропонуються мідії в раковинах. Вони можуть бути окремим блюдом або представляти собою інгредієнти для супу. Як правило, в такій ситуації раковини злегка відкриті. Для того щоб правильно їсти мідії, подані в такому вигляді, будуть потрібні спеціальні інструменти: щипчики і спеціальна устрична вилка. Ними зазвичай додатково сервірують стіл. Щипчики поміщаються в ліву руку, і з їх допомогою мідія затискається на тарілці. Потім у справу вступає вилка, за допомогою якої з раковини витягується молюск. Допускається скористатися розкритою стулкою в якості ложки. Тоді молюск поливається соусом, стулка підноситься до рота і її вміст акуратно втягується всередину. Порожні раковини складаються на спеціально для цього призначену тарілку. Головне, при вчиненні всього цього процесу діяти гранично акуратно, щоб уникнути розбризкування соку або випадкового попадання молюском в сусіда.

Мідії: з чим їх їдять

Мідії відносяться до морепродуктів, тому не дивно, що на них поширюються ті ж правила. Зазвичай до страв з мідій подається світле пиво або біле вино (сухе) кімнатної температури.Еслі передбачаються мідії в раковинах, на столі мають бути присутні чашки з чистою водою, шматочки лимона (для того щоб помити руки). Як варіант можливе використання вологих серветок або паперових рушників.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XeLjhsekEZg