Як їсти млинці.

Млинці нікого не залишають байдужим. Які тільки варіації на тему млинців не вигадують господині: і млинцеві торти, і закусочні пироги, млинці солодкі, млинчики солоні ... От тільки одне питання виникає, коли знаходишся не вдома, а де-небудь серед освіченої публіки: як правильно їсти млинці, щоб і задоволення отримати, і халепу не потрапити.

Як правильно їсти млинці, щоб отримати задоволення

Ні для кого не секрет, що найсмачніше та їжа, яку можна їсти так, як ти звик , не побоюючись оцінюючих поглядів. У випадку з млинцями самим звичним способом є ... є їх руками. А далі все залежить від начинки. Найголовніше, щоб млинці були гарячими, тоді у них смак абсолютно особливий. Зазвичай млинці викладаються на окрему тарілку і виставляються на середину стола. Усі пропоновані начинки розкладаються по окремих неглибоким тарілках. Для кожної з них виділяється окрема вилочка, щоб усі присутні за столом, скориставшись загальним столовим приладом, могли розкласти начинку до себе на блюдця. Якщо передбачається в якості начинки ікра, для неї використовують кришталеву вазочку з ложечкою. До млинців з м'ясною начинкою зазвичай подається бульон.Место кожного бере участь в трапезі сервірується окремої тарілочкою з вилочкою. При їжі млинці можна складати конвертиком або трубочкою, поміщаючи всередину вподобану начинку. Головне передбачити, щоб було, чим потім витерти руки: паперові рушники або вологі серветки.

Як правильно їсти млинці за правилами етикету

Зовсім інша ситуація, якщо куштувати млинці доводиться в офіційній обстановці. В такому випадку слід їсти млинці правильно - за допомогою ножа і виделки. Зазвичай при таких ситуаціях млинці подаються порційно. Процес їжі виглядає наступним чином: за допомогою вилки дотримується край млинця. Тоді як ножем відрізається шматочок такої величини, щоб його можна було без особливих складнощів помістити в рот.Еслі же млинці подаються загальною стопкою, доведеться закликати на допомогу спритність рук. В такому випадку знадобиться зуміти зачепити зубцями вилки край млинця, і постаратися акуратно згорнути млинець в трубочку, за допомогою обертання вилки від себе. Потім отримана конструкція переноситься в свою тарілку, де розгортається і намазується будь-який з пропонованих начинок. Потім доведеться повторити процедуру згортання, а потім нарізати вийшов рулетик на невеликі ломтікі.Еслі увагу привернула рідка начинка (сметана, мед тощо), блін розрізається на шматочки вже після першого згортання і потім вони умочують в придивилося частування.