Як вирішувати японський сканворд. складні японські кросворди вирішувати.

Процес рішення японського сканворди доставляє величезне задоволення. Адже коли ви його вирішуєте, в результаті виходить не слово, а малюнок, а найцікавіше, який же малюнок зашифрований у кросворді. Однак існує спеціальна система, в якій необхідно відновити картинку по числам. Завдяки цій системі можна навчитися розгадувати навіть найскладніші японські кросворди. Для цього необхідно запам'ятати правила і послідовність в рішенні.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що кожна цифра в кросворді показує, скільки клітинок повинно бути закрашено в стовпці або рядку. Зафарбовувати клітини необхідно, дотримуючись порядку в рядках зліва направо, а шпальтах - зверху вниз.
2
Зверніть увагу, якщо в рядку біля кліток варте одне число, і воно дорівнює кількості клітин в рядку, то всі клітини кросворду мають бути зафарбовані, те ж саме відноситься і до стовпців.
3
Почніть тепер зафарбовувати стовпці в колонці, де стоїть по одній цифрі, не забувайте, що зафарбовувати треба стовпці зверху вниз. Так само викресліть і поставте точки в місцях, де стоять першими одинички, це порожні квадратики і їх зафарбовувати не треба. Потім, дивлячись на другі цифри в стовпцях, починайте зафарбовувати необхідну кількість квадратиків.
4
Подивіться, що відбувається з цифрами в рядках, якщо є поодинокі цифри, то зафарбовуйте квадратики зліва направо. Якщо квадратики вже зафарбовані, то в рядках сміливо викреслюйте цифри, які збігаються з цими квадратиками.
5
Переходьте до верхньої частини кросворда, тільки в тому випадку, якщо нижня частина вже вирішена. Проробіть точно такі ж дії, як і в нижній частині кросворду, проте не забувайте дотримуватися цифр, написаних у колонках і строках.После того, як спрощений японський кросворд вирішене, можна приступати до вирішення складніших головоломок. Саме японські кросворди розвивають логічне мислення і дозволяють розслабитися і насолодитися отриманим результатом.
Розгадування сканвордів - популярна інтелектуальна забава, яка не потребує будь-яких спеціальних навичок. Вона дозволяє перевірити свою ерудицію всього лише за допомогою ручки або олівця.
Вам знадобиться
  • Сканворд, будь пише предмет
Інструкція
1
Розгадування сканворди - заняття більш швидке і зручне, ніж вирішення кросворду. В сканворди питання і завдання, що потребують відповіді, знаходяться прямо на основному полі - в клітинах. З кожної клітини із завданням виходить стрілочка, яка вказує, куди потрібно вписувати відповідь. Кількість букв в слові-відповіді визначається кількістю клітин від квадратика із завданням до іншого такого ж квадратика або до краю поля скандворда.
2
Вирішувати сканворд можна з будь-якого місця - зверху, знизу, з середини. Найкраще починати з розгадування досить довгого слова, пересічного з великою кількістю інших слів. Так ви відразу отримаєте букви-підказки, які допоможуть при вирішенні декількох наступних завдань.
3
Завдання в сканворди бувають декількох типів. Найкраще починати з питань, які потребують однозначної відповіді. Це можуть бути завдання на написання пропущеного слово (наприклад, «великий комбінатор ... Бендер») або на підбір єдиного можливого визначається слова (наприклад, «автор повісті« Капітанська дочка »»).
4
Також в сканворди є завдання, які містять потенційне безліч вірних відповідей (наприклад, «ріка в Росії») або вимагають підібрати синонім до слова (наприклад, «смуток»). Щоб їх вирішити, потрібно порахувати кількість клітин, відведених для відповіді, щоб виключити занадто довгі і дуже короткі варіанти (наприклад, якщо відповідь на завдання «смуток» містить 5 букв, то варіант «журба» точно не піде). Потім потрібно розгадати якесь слово, перехресний з даними, щоб відкрити букву-підказку (наприклад, якщо у відповіді на завдання «смуток» буде відкрита друга буква - «п», то відповіддю буде слово «сплін», а не «туга» ).
5
Якщо виникають великі труднощі в рішенні завдань, можна звертатися до будь-яких допоміжних засобів: географічний атлас, словник синонімів, пошуковим системам. Проте всі ці заходи слід робити лише в тому випадку, якщо ваша мета - просто розгадати сканворд, а не перевірити свою ерудицію.
Корисна порада
сканворди, адаптовані для вирішення за допомогою комп'ютера, нічим не відрізняються від своїх паперових аналогів і розгадуються по тим же правилам.