Як зробити з волосся косички.

Укладки, в яких присутні одна або декілька кісок, ніколи не втратять актуальності. Найкраще косички виглядають на довгих волоссі або пасмах середньої довжини. А ось африканські косички здатні перетворити волосся довжиною від чотирьох сантиметрів в розкішну шевелюру за рахунок накладних пасм. Якщо ви не готові так кардинально міняти імідж, то вам підійдуть більш спокійні укладки, наприклад, "колосок" або "грецька коса". Однак спочатку необхідно засвоїти навик заплітання звичайних косичок.
Вам знадобиться
  • Гребінець, а також трохи гелю або пінки для укладки волосся.
Інструкція
1
Ретельно розчешіть волосся. Потім нанесіть на них трохи гелю або пінки для укладки. Це зробить їх більш слухняними. Однак не варто брати занадто велику кількість засобу, інакше воно утяжелит волосся, а також додасть волоссі несвіжий вигляд.
2
Якщо ви хочете зробити кілька кісок, то розділіть волосся на прямий проділ, а потім виділіть рівні пасма.
3
Тепер візьміть одну з пасом і розділіть її на три рівні частини. Можна починати заплітати косичку. Праву частину потрібно розмістити між лівою і центральної, поклавши її поверх них. Потім ту ж маніпуляцію слід повторити з лівою частиною пасма. Далі повторюйте ці дії до тих пір, поки пасмо не закінчиться. Закріпіть її шпилькою або гумкою для волосся.
Зверніть увагу
Не варто занадто туго затягувати волосся в косу. Це може спровокувати напад мігрені. Однак якщо ви занадто слабо заплете пасма, то незабаром волосся з них почнуть вибиватися. Тому оптимальним варіантом має стати коса, яка не заподіює вам і вашим волоссю дискомфорту, але прекрасно тримається на волоссі протягом доби.
Корисна порада
Якщо у вас розкішне довге волосся, то на них буде прекрасно виглядати будь коса. А от тим, кого природа не нагородила густою шевелюрою, можна порадити заплести "колосок" або коси, які містять не три, а чотири, п'ять і навіть шість пасом. Так зачіска буде виглядати набагато об'ємніше. Жінкам, які бажають зорово надати волоссю додаткову довжину, краще заплести косу, починаючи з тім'яних пасом.