Як перешити пальто.

У кожного з нас є багато вже не модних речей, які викинути шкода, але і носити вже не хочеться. Якщо у вас є дача або город, вони якраз підійдуть для роботи на них. Але можна придумати й інше застосування старим речам, якщо включити свою фантазію. Так, наприклад, зі старого пальто може вийти відмінна модна куртка або жакет. Звичайно, перешиваючи пальто , можна зіткнутися з невеликими проблемами при викрійці. Постарайтеся включити всю свою уяву, і у вас все вийде.
Інструкція
1
Розпоріть пальто , але не на дрібні деталі. Наприклад, рукава краще не чіпати, тому що, можливо, вони будуть такі ж.
2
Визначтеся, що саме ви будете шити, наприклад, куртку, а потім зробіть викрійку. Якщо фасон вашої куртки має сучасний крій: вільний плечовий пояс, силует, суживающийся донизу, а ваше пальто , має вузький верх і розкльошений низ, необхідно викрійку перевернути «догори ногами», щоб вписатися в крій.
3
Підготуйте викрійку і починайте викроювати кожну деталь курточки. Пропрасуйте через вологу ганчірку праскою кожну деталь викрійки. Потім при необхідності пройдіться рядком зигзаг по деталях куртки.
4
Сшейте всі частини нового вироби, при цьому поєднуючи поличку і спинку. Пришийте комір, вшитої рукава і пришити підкладку до курточці.
5
Пришийте блискавку або гудзики, а також накладні кишені. Пришийте низ підкладки та отутюжьте все ізделіе.На цьому ваша робота ще не закінчена, можна прикрасити новий одяг аплікацією. Так куртка стане оригінальніше і привабливіше. Ще її можна змінити за допомогою хутра, який можна буде як пристібати, так і знімати в залежності від настрою. Курточку можна утеплити, для цього її можна посадити на хутряну підстібка зі старої синтетичної або натуральної шубки. В основному підстібка роблять знімною.